Anasayfa » FilePane 1.10.6 macOS
Fotoğraf İnternet Araçları PDF - Belge

FilePane 1.10.6 macOS


Hakkında

FilePane 1.10.6 hızlı dosya yönetimi için hafif, çok yönlü bir araçtır. Görüntüleri yeniden boyutlandırma, Masaüstü resmi ayarlama, dosya boyutunu gösterme, bir dosyanın yolunu panoya kopyalama, metin belgelerini PDF'ye dönüştürme, dosyaları, görüntüleri ve metni AirDrop, Twitter üzerinden taşıma ve paylaşma gibi çeşitli görevlere hızlı erişim sağlar. / Facebook, vb. Varsayılan olarak, FilePane sürükle ve bırak yönteminde tetiklenir, ancak bunu tercihlerinizde bir kısayol tuşu olarak değiştirebilirsiniz. - FilePane “drop” panelini görmek için ekran (lar), metinler veya görüntüler ekranda sürüklenmeye başlar. Şimdi üzerine eşya (ları) bırakın. - Uygulama, dosya türünü algılar ve az önce bıraktığınız öğelerle ilgili hızlı eylemler gösterir. - FilePane yalnızca Finder'a bağlı değildir, ancak Safari, posta istemcileri ve metin düzenleyicileri gibi diğer uygulamalarla çalışır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

11 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.