Anasayfa » Liquivid Video Fisheye Removal 1.0.10 Mac OS X
Video Düzenleme

Liquivid Video Fisheye Removal 1.0.10 Mac OS X


Hakkında

Liquivid Video Balıkgözü Temizleme kameralar veya diğer lensler son derece geniş açı ile çekilen balık gözü distorsiyon video eylemi kaldırmak için uygulamayı kullanmak kolaydır. Uygulama aşağıdaki oda için lens profilleri içerir:  - DJI Phantom 3 Zenmuse X3 (Osmo, Inspire 1)  - Drift HD Hayalet  - Garmin virB  - GitUp GIT2  - GoPro Hero3, Hero3 +, Hero4 Geri & Oturum, Hero5 Black & Session, Hero6 Siyah  - Mobius ActionCam (Lens A, C2)  - Ricoh WG-M2  - Rollei 6S, 410  - SJCAM SJ4000, SJ5000  - Sony DSC-RX0, HDR-AS100V, HDR-AS50, HDR-CX220, FDR-X1000V  - Yi 4K  - Zoom Q8 Uygulama, tüm normal video formatlarını ve kodekleri herhangi bir çözünürlükte (HD, 2K, 4K dahil) içe aktarır.  H.264 codec ile videoları MP4 dosyaları olarak dışa aktarma.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

108 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.