Anasayfa » FlowScape 1.5 macOS
Simülasyon

FlowScape 1.5 macOS


Hakkında

Hiç hata ve sadece mutlu kazaların olmadığı güzel manzaraları zahmetsizce boyamak istediniz mi? FlowScape, yerleşik ağaçları, evleri, kaleleri, dağları, çiçekleri, vahşi yaratıkları ve çok daha fazlasını, hemen sizin emrinizdedir. Kolay, sadece tıklayın ve boya ve sonuçlar nefes kesici. FlowScape, yüzlerce benzersiz 3D modeline, sezgisel bir arayüze, sürekli büyüyen bir topluluğa ve ücretsiz içerik güncellemelerine sahiptir. Araç çubuğunda yatay, boyut, fırçanın akışı, rastgele eğilme, büyüme hızı ve nesnelerin nerede boyanacağını belirlemek için katmanlar gibi gelişmiş boyama seçenekleri bulunur. Gerçek zamanlı fizikteki kayalar, kütükler, dallar ve yapraklar gibi nesneleri sahnenize bırakın. Manzara için yirmi dört 4k doku bir kombinasyonunu kullanabilir ve yirmi dört farklı gökyüzü arasından seçim yapabilirsiniz. Kamera ayarlarında, son görüntünüz üzerinde çok fazla kontrol sahibi olmanızı sağlamak için bol miktarda sürgü vardır. Sizi özel dünyanıza çekmek için kuşlara, böceklere, suya ve havaya maruz kalan on farklı ses ortamı sahnenize eklenebilir. 8k'ye kadar ekran görüntüleri kaydedebilir, panorama oluşturabilir veya en sevdiğiniz yakalama uygulamasını kullanarak video yapabilirsiniz. Eğer D & D oynarsanız, opsiyonel kare ve altıgen ızgaraları olan yukarıdan aşağı görünüme ve savaş haritaları için 2K-8K görüntü dışa aktarmaya sahibiz. Dahil olan modeller ihtiyacınız olan çok yönlülüğü sunmuyorsa, objeyi kullanarak kendinizinkini alabilirsiniz. Favori modelleme programınızdan dışa aktarılan formatı ya da çevrimiçi ücretsiz birçok ücretsiz programları alın.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.09 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.