Anasayfa » Folder 1.0.3 MacOS İndir
Araçlar- Çeşitli

Folder 1.0.3 MacOS İndir


Hakkında

Klasör, küçük yardımcınızdır, her türlü bilgisayar işinde rahatınız ve rahatınız için ateşli bir savaşçıdır. Klasörünüzün simgesini değiştirmek için Klasör’ü kullanın. Yeni klasör simgesi, belgelerin yüksek önceliğe sahip olmasını ve bunlardan hangisinin normal veya düşük önceliğe sahip olmasını sağlar. Hangi işlemlerin tamamen tamamlandığını, hangilerinin kısmen yapıldığını ve hangilerinin henüz başlamadığını görmek kolaydır.

Bilgisayarınızda kaç klasör var? Bunların puanları? Yüzlerce mi? Binlerce mi? Hepsi birbirine benziyor: varsayılan klasör, varsayılan klasör, varsayılan klasör, varsayılan klasör… Böyle bir rutinle karıştırılmak çok kolay!

Klasör simgelerini değiştirmenize izin vererek, Klasör standart klasörle başa çıkmanıza yardımcı olacaktır. Klasör simgesini değiştirmek artık çok kolay. Klasör, bir bilgisayarla çalışmayı daha kolay hale getirmek isteyen herkes içindir.

Özellikleri

  • Bir klasör simgesini değiştirin
  • İstediğiniz zaman bir klasörün tüm rengini değiştirin! Senin seçimin!
  • Bu uygulama birçok Simge içerir. Favori simgelerinizi yeni klasörle ekleyin. Bu kolay!
  • Yeni bir klasör oluşturmanıza yardımcı olacak birçok şablonumuz var.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.13 veya üzeri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

39 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.