Anasayfa » Word Counter Pro 3.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Word Counter Pro 3.1 Mac


Hakkında

Word Counter Pro, yazarlar için basit ve güçlü bir uygulamadır. Word Counter Pro ile Kelime sayısı, Karakter sayısı, Cümle sayısı, Satır sayısı, Paragraf sayısı ve daha fazlası gibi yazılarınızın istatistiklerini görüntüleyebilirsiniz.
Özellikleri

– Birden fazla para birimi ile birden fazla hesabı yönetin – Gelir ve giderlerinizle ilgili istatistikler oluşturmak için işlemlerinizi sıralayın ve filtreleyin – Bütçeler sayesinde gelir ve giderlerinizi takip edin – Portföyünüzü izleyin – Paylaşılan giderleri yönetin : Sonunda kimin borçlu olduğunu öğrenebilirsiniz kime – Güzel raporlar ve çizelgeler – Transferler – Bankanız OFX doğrudan indirmeyi destekliyorsa, işlemlerinizi tek bir tıklamayla veya yerleşik tarayıcıyı kullanarak sadece birkaç tıklamayla bankanızdan indirin – QIF, OFX'te işlemlerin kolay içe / dışa aktarımı , CSV, XML ve JSON biçimleri – iCloud, Dropbox veya yerel ağ kullanılarak Mac'te iCompta 6 ile iPhone / iPad'de iCompta 6 arasında tam senkronizasyon – Toplu düzenleme veya güçlü kural motorunu kullanarak aynı anda birçok işlemi değiştirin – Profesyonel özellikler: vergileri yönetin, müşterileri yönetin ve faturalar oluşturun – Hataları önlemek için banka ekstrenizdeki işlemleri kontrol edin – Şifre koruması
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 10.11 veya üstü (Apple Silicon uyumlu)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.