Anasayfa » TextMan 1.7 macOS
Araçlar- Çeşitli

TextMan 1.7 macOS


Hakkında

Web sitelerinde, PDF'lerde, resimlerde veya sistem kullanıcı arayüzlerinde seçilemeyen metinlerden bir daha asla rahatsız olmayın. Ekranınızın bölgesini tıpkı bir ekran görüntüsü alır gibi seçin ve panonuzdaki tanınan tüm metinleri herhangi bir yere yapıştırılmaya hazır bulun.
Özellikleri

Ekran Bölgesi Seçin OCR algılamayı başlatmak için bir dikdörtgen çizerek ekranınızdaki herhangi bir metni seçin*. Web siteleri, PDF'ler ve resimlerle kullanın. *taranan metin İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce ve Çince olabilir (hem basitleştirilmiş hem de geleneksel) Her yere yapıştırın Panonuzdaki algılanan tüm metni her metin alanına yapıştırmaya hazır bulun. Kendinizi Tekrar Etmeyin Taranan metinleriniz bir iş akışı listesinde toplanır ve panonuza geri yüklenebilir.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: macOS 11.0 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.