Araçlar- Çeşitli

FoldersSynchronizer 5.1 Mac


Hakkında

FoldersSynchronizer 5.1, dosyaları, klasörleri, diskleri ve önyükleme disklerini senkronize eden ve yedekleyen popüler ve kullanışlı bir yardımcı programdır. Her oturumda Zamanlayıcılar, Birden Çok Klasör, Filtreler, Öğeleri Hariç Tut, Yerel ve uzak birimleri otomatik olarak monte edebilir, kendi AppleScripts’inizi başlatabilir, çakışmaları nasıl çözeceğinizi, artımlı veya tam bir kopyayı çalıştırabilir, kilitli dosyalar dahil edebilirsiniz, ve dahası.

HistoryHound, yakın zamanda ziyaret ettiğiniz tüm Web sayfalarının ve RSS özet akışlarının tümünün yanı sıra yer işareti koyduğunuz tüm içeriğin anahtar kelimelerini hızlı bir şekilde aramanızı sağlar. Bu bir “kişisel Web araması”. Belirsiz URL’lerin ve sayfa başlıklarının sonsuz listelerini aramak yerine, sayfanın herhangi bir yerinde görünen birkaç kelimeyi yazın ve gördüğünüzde hatırlarsanız belirli bir tarih aralığına daraltın. HistoryHound size alaka düzeyine göre sıralanmış bir maç listesi verir.

HistoryHound şu anda Safari, Firefox, Google Chrome, OmniWeb, Opera, iCab, Vivaldi, NetNewsWire ve URL Manager Pro’yu desteklemektedir.

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.