Anasayfa » Copied 4.0.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Copied 4.0.1 Mac


Hakkında

Copied 4.0.1  tam özellikli bir pano yöneticisidir. Herhangi bir uygulamadan panonuza kopyaladığınız metinleri, bağlantıları ve görüntüleri kaydedin. Kaydettiğiniz kırpıntılarınıza menü çubuğundan hızla erişin ve bunları orijinal biçiminde veya şablonları kullanarak çeşitli farklı biçimlerde panonuza geri kopyalayın

Listeler oluşturun ve kırpıntılarınızı düzenleyin. Etkin pencerenizden uzaklaşmadan bir liste seçmek ve listeden kırpıntıları kopyalamak için kısayol tuşlarını kullanın. Kopyalanan ayrıca cihazlarınız arasında süreklilik sağlar. İCloud Sync ile herhangi bir cihazda kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Copied, kayıtlı kırpıntılarınızı ve listelerinizi senkronize etmek için iCloud Sync'i kullanır, böylece bunlara herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.14 veya üstü
İndirme Linkleri

Turbobit

10 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.