Araçlar- Çeşitli

Usher 2.0.4545 Beta macOS


Hakkında

Usher 2.0.4545 video koleksiyonunuzu yönetmek ve izlemek için mükemmel bir araçtır. Kütüphanenizi dört görünüm modunda görüntüleyin; filmleri üç şekilde izleyin. Oynatmayı kontrol etmek ve film seçmek için Apple donanımınızın uzaktan kumandasını bile kullanabilirsiniz. Etiketler ve özellikler meta veri eklemenize izin verir ve ayrıca cast, director vb .leri doğrudan Amazon’dan indirebilirsiniz.

Usher, tüm filmlerinizi tek çatı altında birleştirir; iTunes’da depolanan fotoğraf ve videoları ve hatta en eski Aperture ve iPhoto’yu görebilir ve onlarla birlikte çalışabilirsiniz. (DRM korumalı iTunes videoları elbette doğrudan iTunes’da oynatılmalıdır.)

Usher, QuickTime ™ ‘ın oynayabileceği, Perian ve Flip4Mac WMV Bileşenleri gibi QuickTime ™ genişleticileri tarafından desteklenenler de dahil olmak üzere tüm formatları destekler. Filmleri elbette tam ekran modunda ya da görüntüleyici pencerelerinde izleyebilirsiniz. Ekran pencerelerinde, yüzer bir bindirme denetleyicisi arasında seçim yapabilir ve sonra kaybolur veya her zaman film alanının dışında bulunan bir kontrol çubuğu arasından seçim yapabilirsiniz

Özellikleri

Etiketler ve Usher özellikleri
Koleksiyonunuza tonlarca yararlı meta veri (verilerle ilgili veriler) eklemenizi sağlar. Bir etiket, diğer programlardaki anahtar kelimeler olarak basit bir evet / hayır değeridir. Özellikler, Cast veya Producer olarak birden fazla değer depolayabilen alanlardır. İstediğiniz kadar etiket ve özellik oluşturabilir ve bunları sınıflandırma üzerinde çok iyi bir kontrol sağlamak ve koleksiyonunuzu aramak için kullanabilirsiniz.

Klasörler, oynatma listeleri ve akıllı oynatma listeleri Usher, filmlerinizi daha da düzenlemek için kullanılabilir. Finder’daki klasörler Mac OS X olarak işlev görürken, çalma listeleri ve akıllı çalma listeleri iTunes’da herhangi bir zaman geçirmiş olan herkese aşina olacaktır.

Akıllı Çalma Listeleri Usher gerçekten inanılmaz derecede akıllıdır; Örneğin, yıla göre kaydedilen tüm filmleri gruplamak için akıllı bir oynatma listesi oluşturabilirsiniz ve Usher koleksiyonunda kaydedilen her yıl için bir kez bu akıllı oynatma listesinde otomatik olarak alt klasörler oluşturabilir.

Sistem Gereksinimleri

OS X 10.11 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.