Anasayfa » FonePaw Data Recovery 1.7.0 macOS
Dosya Kurtarma

FonePaw Data Recovery 1.7.0 macOS


Hakkında

FonePaw Data Recovery 1.7.0   Pro Veri Kurtarma Sihirbazı! Sabit disklerden (Geri Dönüşüm Kutusu dahil) silinen görüntüleri, videoları, sesleri, e-postaları, belgeleri ve daha fazlasını almak için bilgisayarınızı hızlı ve derinden tarayın. Ne Zaman FonePaw Veri Kurtarma Kullanmalısınız? Profesyonel bir veri kurtarma sihirbazı farklı durumlardan kayıp verileri kurtarabilir. Silinmiş Dosyaları Kurtarma Verileri yedeklemeden yanlışlıkla kaybeder, çöp kutusunu boşaltır veya “Shift + Del” tuşuna basın? FonePaw Veri Kurtarma silinen dosyalara hızlı bir şekilde erişir ve onları geri alır. Sabit Sürücü Kurtarma RAW sabit sürücü, RAW bölüm veya disk, veri sistemi hasarı veya bölüm kaybı nedeniyle erişilemeyen / gizli / bozuk dosyaları etkili bir şekilde Windows'unuzdan alın. Bölüm Kurtarma Bölümün biçimlendirilmesi, yeniden bölümlenmesi, bölümün yanlışlıkla silinmesi, sistemin çökmesi, yanlış klonlama, vb. Nedeniyle oluşan eksik verileri kurtarabilirsiniz. Hafıza Kartı Kurtarma Bu akıllı kurtarma aracı, silinmiş ve mevcut verileri SD kart, CF kart, MMC kart, XD kart ve SDHC karttan çıkarabilir. Flash Sürücü Kurtarma USB flash sürücünüzü temizlediyseniz, FonePaw Data Recovery çıkarılabilir depolama ortamındaki kayıp dosyaları kurtarmak için doktor olarak çalışacaktır. Çökmüş PC Kurtarma Windows işletim sistemi ile ilgili sistem yükseltme gibi sorunlar verileri silebilir. Bu veri kurtarma programı, çökmüş Windows PC / Mac'inizdeki kayıp şeyleri kurtaracaktır.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üzeri, 64 bit işlemci
İndirme Linkleri

Turbobit

22 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.