Dosya Kurtarma

Mac FoneLab for iOS v10.2.78


Hakkında

İPhone’unuzu suya düşürmeye dikkat etmediyseniz, iPhone / iPhone’unuzdaki fotoğrafları / videoları ve diğer dosyaları nasıl kurtarabilirsiniz? Yazılım veri kurtarma Mac iPhone size yardımcı olabilir! Ayrıca, iOS cihazınız kayıp veya unutulmuş parola veya kilitli, bozuk veya bozuk nedeniyle kilitlenirse, herhangi bir veri kaybolmaz! İPhone / iPad / iPod’unuz MacBook’unuzdaki iTunes’a başarılı bir şekilde bağlandığında, kayıp olmayan verileri kayıp olmadan doğrudan yedeklemeden kurtarabilirsiniz.

İTunes veya iCloud’da yedekleriniz varsa, iTunes veya iCloud yedeklemesinden kayıp verileri de kurtarabilirsiniz. Yukarıda bahsi geçen durumlara maruz kalabileceğiniz iPhone, iPad veya iPod touch’ınızdaki verileri kurtarmanıza yardımcı olmak için, bu iPhone Veri Kurtarma, kayıp / silinmiş kişileri, fotoğrafları, metin mesajlarını, WhatsApp, iMessages, videoları, müzikleri kurtarmanın en iyi yolunu sağlayacaktır. , Arama geçmişi, notlar, vb onların kırık cihazlar.

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

61 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.