Anasayfa » Corel Painter Essentials 6.1.0.238 Mac OS
Fotoğraf

Corel Painter Essentials 6.1.0.238 Mac OS


Hakkında

Corel Painter Essentials yazılımı 6 resim yapmak, resim yapmak ve resim yapmaktır. Ev için bu yaratıcı dijital sanat stüdyosu ile fotoğraflarınızı kolayca çerçeveye çizin, boyayın ve çevirin. Çok çeşitli fırçalar, boyalar, kalemler ve kağıt dokular, fotoğraflara benzersiz dokunuşlar eklemenize, kartlar ve not defterleri oluşturmanıza ve diğer eğlenceli projeleri tamamlamanıza olanak tanır. Corel Painter Essentials 6, yazılımın en güçlü resim ve illüstrasyon dünyası Corel Painter'a dayanmaktadır. Fotoğraflarınızı düzenlemek ve yazdırmaktan daha fazlasını yapmak isterseniz, Corel Painter Essentials 6 dijital sanatı kullanmaya başlamak için ideal bir yoldur. Fotoğraftan sadece 3 kolay adımda bir resim oluşturun. Orijinal bir görüntü oluşturmak için boş bir tuval üzerine çizin veya boyayın ve herhangi bir dijital projeye yaratıcı öğeler ekleyin. Corel Painter Essentials 6, herhangi bir beceri seviyesinde muhteşem sanat eserleri yaratmayı kolaylaştırır. Yeni başlayanlar için özelleştirilen fırçalar ödüllü doğal araçlarla boş bir branda çizin, çizin veya kolayca boyayın. Resimlerinizi gözünüzün önünden müthiş bir sanata dönüştürecek klonlama araçlarını ve eşsiz fotoğraf stüdyosunu keşfedin. Otantik bir görünüm oluşturmanıza ve elle boyanmanıza olanak tanıyan çeşitli resim stilleri, fırçalar ve fotoğraf efektleri keşfedin. Kişiliğinizi ve tarzınızı göstermenin en doğal yolu budur.
Sistem Gereksinimleri

- macOS 10.13, 10.12, OS X 10.11 ve OS X 10.10, en son revizyonla  birlikte - 64 bit destekli  çok çekirdekli Intel işlemci - 4 mantıksal veya daha fazla çekirdek (önerilir)  - 2 GB RAM (8 GB RAM veya daha fazlası önerilir )  - Uygulama dosyaları için 750 MB sabit disk alanı  - yarıiletken sürücü (önerilen)  - 1280 x 800 ekran çözünürlüğü (1920 x 1080 önerilir)  - Fare veya tablet
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

324 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.