Anasayfa » WidsMob Viewer Pro 1.2.1018 Mac
Fotoğraf

WidsMob Viewer Pro 1.2.1018 Mac


Hakkında

Video kamerayla veya akıllı telefonla çekilmiş fotoğrafları ve videoları nasıl kolaylıkla görebilirim? Kameranın multimedya dosyalarını Mac'te görüntülediğinizde, dosyaları farklı formatlarda görüntülemek için farklı programlar kullanmanız gerekir. Ayrıca, dosyaları önceden dönüştürmek için dosya dönüştürücüsüne ihtiyacınız olabilir. WidsMob Viewer Pro, fotoğraflara ve videolara göz atmak ve bunları yönetmek için kolay ve profesyonel bir yöntemdir.
 
Çok yönlü bir dosya görüntüleme desteği, çoklu fotoğraf ve video dosyalarını destekler. Fotoğraflara gelince, program JPEG, JPG, PNG, TIFF, BMP ve diğer 50 RAW formatını destekliyor. Video formatlarına gelince, MP4, M4V, MOV ve diğer video dosyalarını destekler. Video kamerayı Mac'e bağladığınızda, programdaki tüm dosyaları görüntüleyebilir ve yönetebilirsiniz. Dosyalara hızlı ve mükemmel bir deneyim ile göz atın. Sadece bir resim veya videoyu programa içe aktarın, aynı klasördeki tüm dosyaları görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, farklı klasörlerdeki fotoğraflara, videolara ve ses dosyalarına göz atmak için klasör tabanlı bir kütüphane modu sağlar. EXIF bilgilerini kontrol etmek için bir Bilgi Göster seçeneği de vardır. Donanım hızlandırma algoritması, fotoğrafların ve videoların keyfini 5x hızında çıkarmanızı sağlar. Multimedya dosyalarını görüntülemenin yanı sıra, program içindeki dosyaları da yönetebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fotoğrafları görüntülerken, masaüstüne sürükleyebilir, favori klasöre ekleyebilir, toplu olarak yeniden boyutlandırabilir ve dönüştürebilir, Instagram ve diğer web sitelerinde dosya paylaşabilir. Farklı fotoğraf parametrelerini ayarlayın veya önceden ayarlanmış efektleri uygulayın. Videolara ve ses dosyalarına gelince, istenmeyen dosyaları orijinal klasörden kaldırabilirsiniz. Fotoğraflar için basit bir slayt gösterisi yapın. Video kamera veya akıllı telefon resimlerini otomatik olarak önizlemeniz gerektiğinde, geçerli klasördeki tüm fotoğrafları görüntülemek için slayt gösterisi modunu kullanabilirsiniz. Elbette, bir slayt gösterisi yapmak, fotoğrafları dışa aktarmak ve bunları istenen biçimlere dönüştürmek için Favori modundan da yararlanabilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.