Anasayfa » WhatsApp 0.3.2386 macOS
İnternet Araçları

WhatsApp 0.3.2386 macOS


Hakkında

Web tarayıcınızı karıştırmadan, hizmetin sunduğu olanaklardan yararlanmanızı sağlayan WhatsApp Web platformu için resmi masaüstü istemcisi WhatsApp, taşıyıcının bireysel olarak ödemeniz gereken SMS mesajlarını göndermesini sağlamak yerine veri planınızı kullanarak arkadaşlarınızla kısa mesaj yoluyla iletişim kurmanızı sağlayan bir mobil mesajlaşma uygulamasıdır, böylece maliyetlerinizi artırır. WhatsApp masaüstü uygulaması, bilgisayar mobil cihazınıza bağlı olduğu sürece, bir web tarayıcısından geçmeden hizmeti Mac'inizin rahatlığından kullanmanızı sağlar.

Mac'inizi ve cep telefonunuzu QR Code tarayıcısını kullanarak bağlayın

WhatsApp masaüstü istemcisi, esasen WhatsApp Web platformu için kullanılan bağımsız bir uygulamadır, yani ağa bağlanırken aynı kurallar uygulanır. Masaüstü tarafında oluşturulan kodu taramak için mobil uygulamada bulunan QR Kod tarayıcıyı kullanmanız gerekir. WhatsApp'ın iOS, Android, BlackBerry, Nokia Symbian, Nokia S40 veya Windows Phone gibi mevcut en popüler mobil işletim sistemlerinden bazıları için eşlik eden uygulamalar sağladığını unutmayın. Bu sayede, cep telefonunuzun modelinden bağımsız olarak Mac'inizi WhatsApp servisine bağlarsınız.

Arkadaşlarınızla sohbet edin, mesajlarınıza ifadeler ekleyin veya dosya paylaşın ve alın

WhatsApp OS X uygulaması, yeni konuşmalara veya gruplara başlamadan iSight kamera yardımıyla fotoğraf çekmeye ve arkadaşlarınızla paylaşmaya kadar tüm web platformu yetenekleri için destek sağlar. WhatsApp yardımcı programı ayrıca OS X Bildirim Merkezi ile de bütünleşir ve hem sesli hem de masaüstü uyarıları alırsınız. Bildirimler ayrıca metin önizlemelerini de içerebilir. Dahası, WhatsApp ayrıca belirli bir süre için onları devre dışı bırakmanıza izin verir.

WhatsApp mobil mesajlaşma platformu için resmi masaüstü istemcisi

Özetle, WhatsApp size arkadaşlarınızla iletişimde kalma ve bir masaüstü uygulamasının rahatlığından belgeler alma veya paylaşma imkanı sunar. Uygulama, cep telefonunuzda aktif olan WhatsApp hesabına dayanıyor ve ayrıca konuşma geçmişine de erişebiliyor.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

131 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.