Anasayfa » GarageSale 9.0 b15 Mac
İnternet Araçları

GarageSale 9.0 b15 Mac


Hakkında

GarageSale, çevrimiçi açık artırma sistemi eBay istemci uygulaması için zarif ve eksiksiz. Açık artırmalarınızı kolaylıkla oluşturun ve yönetin. GarageSale ile çoklu açık artırmaları tek bir sezgisel uygulamaya oluşturabilir, düzenleyebilir, takip edebilir ve yönetebilirsiniz. GarageSale katı bir istemci eBay sağlamak ve tamamlamak için çeşitli uluslararası eBay sitelerinin yanı sıra PayPal ve Twitter ile de entegre olur. Profesyonel ve çekici listeleri geliştirir. GarageSale iPhoto entegrasyonunu sunuyor, “ne görüyorsanız” metin düzenleme (WYSIWYG), ücretsiz resim barındırma ve 130'dan fazla ücretsiz açık artırma tasarımı. Ve bu özelliklerle, diğerlerinin yanı sıra, profesyonellerin listelerini ve çarpıcı eBay'i oluşturmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.
Mac GarageSale için en gelişmiş eBay aracı , çevrimiçi pazarda eBay istemci uygulaması için zarif ve eksiksiz. Hızlı, kullanımı kolay ve listeleri oluşturmak, listelemek ve siparişlerinizi ve envanterinizi yönetmek için ihtiyacınız olan her şeyle birlikte gelir. Uygun GarageSale eBay listeleri oluşturmak için sezgisel ve güvenilir bir arayüz kullanın. Hazırlanmış listelerinizi istediğiniz zaman el ile veya otomatik olarak yerleşik programlayıcıyı kullanarak çalıştırın. Özel ve ticari satıcılar için Eğer eBay işinizdeyse, GarageSale eBay'i mağazalar, varyasyonlar, sabit fiyat öğeleri ve profesyonel tasarımlar gibi gelişmiş seçeneklere bayılacaksınız. Özel bir satıcı olarak bile, GarageSale sizin seçtiğiniz bir araçtır, çünkü profesyonel görünümlü eBay listelerini hızlı bir şekilde oluşturmanıza ve siparişlerinizi takip etmenize yardımcı olur. Aynı anda birden fazla eBay hesabını kullanabileceğinizi de belirttik mi? İşinizi kontrol altında tutun Yeni bir sipariş kaçırmayın! Yeni bölümler GarageSale siparişleri eBay ile alınan ve senkronize edilen siparişlerin kaydını tutar. Sipariş durumu, satın alınan öğeler hakkında bilgi görüntüler ve siparişi işlemek ve öğelerinizi göndermesi gereken alıcının tüm ayrıntılarını size sağlar. Gerekirse, eBay'den bir mesaj göndererek alıcılarınızla iletişim kurabilirsiniz. Öğe sevk edildikten sonra, GarageSale'den eBay yükleme kimliği ve izleme yorumları bırakın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

46 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.