Anasayfa » Geekbench 5.2.1 Mac
Araçlar- Çeşitli

Geekbench 5.2.1 Mac


Hakkında

Geekbench 5.2.1, işlemci ve bellek performansını hızlı ve doğru bir şekilde ölçmek için tasarlanmış kapsamlı bir kriter seti sunar. Kriterlerin çalıştırılmasını ve anlaşılmasını kolaylaştırmak için tasarlanan Geekbench, sağlam ve güvenilir kıyaslama sonuçları üretme tahminini ortadan kaldırır. CPU Benchmark Geekbench 5, e-postanızı kontrol etmekten resim çekmeye, müzik çalmaya veya hepsine aynı anda kadar her şey için işlemcinizin tek çekirdekli ve çok çekirdekli gücünü ölçer. Geekbench 5вЂ'nin CPU karşılaştırması, Artırılmış Gerçeklik ve Makine Öğrenimi de dahil olmak üzere yeni uygulama alanlarındaki performansı ölçer, böylece sisteminizin en ileri seviyeye ne kadar yakın olduğunu bilirsiniz. Compute Benchmark Compute Benchmark ile sisteminizin oyun, görüntü işleme veya video düzenleme potansiyelini test edin. GPUв ™ 'nizin gücünü OpenCL, CUDA ve Metal API'lerini destekleyerek test edin. Geekbench 5'te yeni olan, yeni nesil platformlar arası grafikler ve bilgi işlem API'sı Vulkan için destek. Çapraz Platform Elma ve portakalları karşılaştırın. Veya Elmalar ve Samsung'lar. Platformlar arası karşılaştırmalar için sıfırdan tasarlanan Geekbench 5, aygıtlar, işletim sistemleri ve işlemci mimarileri arasındaki sistem performansını karşılaştırmanıza olanak tanır. Geekbench 5 Android, iOS, macOS, Windows ve Linux'u destekler. Geekbench Tarayıcı Sonuçları başkalarıyla paylaşmak ya da cihazlarınızın ne kadar hızlı (ya da yavaş) gidebileceğini bilmek için Geekbench Tarayıcısına sonuçlarınızı yükleyin! Bir hesap oluşturarak tüm sonuçlarınızı tek bir yerde izleyebilir ve cihazlarınızdan herhangi birinden kolayca bulabilirsiniz.
Özellikleri

CPU Benchmark gerekir:
  • Geekbench 5 CPU Benchmark, en yeni uygulamaları çalıştırırken sisteminizin karşılaştığı zorlukları modelleyen yeni test testleri içeriyor. Bu testler, makine öğrenimi, artırılmış gerçeklik ve hesaplama fotoğrafçılığı dahil olmak üzere en yeni teknolojileri kullanır.
  • Geekbench 5, bellek performansının CPU performansı üzerindeki etkisini daha doğru bir şekilde açıklamak için mevcut iş yüklerinin bellek ayak izini de artırır.
  • Son olarak, Geekbench 5 CPU Benchmark yeni iş parçacıkları, çok iş parçacıklı kıyaslama modları içerir ve iş parçacıklarının farklı sorunlardan ayrı olarak değil, bir sorun üzerinde işbirliği içinde çalışmasına izin verir. Farklı iş parçacığı modellerinin eklenmesiyle Geekbench 5, kişisel bilgi işlem cihazlarındaki farklı çok iş parçacıklı uygulamaların performansını daha iyi yakalar.
GPU Hesaplama Kıyaslaması
  • Geekbench 5, GPU Compute Benchmark için çeşitli iyileştirmeler içeriyor.
  • En heyecan verici değişiklik, Compute Benchmark'ın artık Culda, Metal ve OpenCL ile birlikte Vulkan'ı desteklemesi. Vulkan, yeni nesil platformlar arası grafikler ve bilgi işlem API'sıdır. Vulkan Compute Benchmark'ları Android, Windows ve Linux'ta bulabilirsiniz.
  • Compute Benchmark ayrıca modern uygulamalarda GPU hızlandırmalı algoritmaları modelleyen yeni karşılaştırma testleri de içeriyor. Bunlar Stereo Eşleme gibi bilgisayar görme görevlerini ve Özellik Eşleme gibi artırılmış gerçeklik görevlerini içerir.
Karanlık Mod:
  • Geekbench 5, macOS 10.14'te Karanlık Mod için tam desteğe sahip yenilenmiş bir sonuç arayüzü içerir. İOS 13'te Karanlık Mod desteği bu yılın ilerleyen saatlerinde sunulacak.
64-Bit:
  • Geekbench 5 sadece 64 bit, 32 bit işlemciler ve işletim sistemleri için destek bırakıyor. Geekbench 5, 32 bit sistemlerde çalışması için gereken herhangi bir uzlaşmayı içermez. Bu, Geekbench 5'in daha büyük veri setleri ve daha uzun çalışma süreleri ile daha iddialı karşılaştırma testleri içermesini sağlar.
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.13 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

115 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.