Anasayfa » Gemini 2.6.1 Multilingual MacOS
Disk Araçları

Gemini 2.6.1 Multilingual MacOS


Hakkında

Gemini 2.6.1 Gemini 2 ile tonlarca disk alanı boşaltın. Mac'inizin her köşesinde Fotoğraflar, iTunes ve hatta harici sürücüler de dahil olmak üzere yinelenen ve benzer dosyalar bulur. Akıllı Seçim algoritmasıyla, İkizleri doğru ve güvenli bir şekilde kaldırmak için Gemini'ye güvenebilirsiniz.
Özellikleri

Gigabayt depolama alanı boşaltın: * Her türlü yinelenen dosyaları bulun: resimler, müzik, dokümanlar, bunu adlandırın * Yinelenen klasörleri de belirleyin * Harici sürücülerdeki ve ağ birimlerindeki yinelenenleri silin * Google Drive ve Dropbox gibi bulut depolama alanındaki yinelenenleri kaldırın Müziğinizi ve fotoğraflarınızı düzenleyin: * Fotoğraf kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları bulun * Benzer, ancak aynı olmayan resimleri tespit edin * iTunes kopyalarını bulun * iTunes'ta benzer müzikleri bulun (yalnızca biçim veya bit hızına göre farklı olan dosyalar) Yinelenen dosyaları seçerek zaman kazanın: * Kopyaları otomatik olarak seçmek ve orijinalleri olduğu gibi tutmak için Gemini'ye güvenin * Kullanışlı simgelerin yardımıyla benzer dosyaların ne kadar farklı olduğunu görün * Daha eski kopyaları silmek gibi kendi Akıllı Seçim kurallarınızı ekleyin Önemli bir dosyayı asla yanlışlıkla kaybetmeyin: * Yanlış kopyayı kaldırdıysanız, bir tıklamayla geri koyun * Belirli dosya ve klasörleri taramanın dışında bırakın * Kopyaları ayrı bir klasöre veya USB sürücüsüne taşıyın * Dosyaları silmeden yer kazanmak için kopyaları sabit bağlantılarla değiştirin Yinelenenleri bulmanın sürüklenmesini azaltın: * Şık uzay temalı tasarımın tadını çıkarın * Tuhaf başarılar ve saflarla eğlenin * Easter Egg'i görüp göremeyeceğinize bakın!
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

40 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.