Anasayfa » Genuine Soundware TimeVerb-X v1.0.0 MacOS
Ses Düzenleme

Genuine Soundware TimeVerb-X v1.0.0 MacOS


Hakkında

Genuine Soundware TimeVerb-X v1.0.0    GSi'nin ilk olarak 2008'de piyasaya sürülen GSi'nin "klasik" Type4 yay yankı ve yeni bir algoritmik dijital yankı birleştiren yeni bir eklentisidir. “Type4” yay yankı emülasyonu, aslında birçok ünlü elektro gitar amplifikatöründe kullanılan A100 serisinin klasik Hammond organlarında kullanılanlar gibi bir Accutronics yankı tankı tip 4'ten esinlenmiştir. Dijital yankı, ilk olarak GSi Gemini ses modülü için geliştirildi, ancak bazı Crumar donanım enstrümanlarına da dahil edildi. Her iki efekt de TimeVerb-X'in serbest bırakılması için biraz genişletildi ve daha da geliştirildi, çünkü yay yankısı artık kendiliğinden salınan bir geri besleme bozulma ayarına ve stereo genişlik düğmesine sahiptir ve dijital yankı, özgün proje.

Özellikleri

Geri tepme ve stereo işletim ile yay reverb “Tip 4” Ön gecikmeli, erken yansıma ve oda boyutu ayarlamalı dijital yankı 128 Programlı dahili programcı Programların ve Bankaların içe aktarılması / dışa aktarılması Dahili MIDI Alma fonksiyonu ile içe aktarma / özel Midi haritalarını dışa aktarma Araç ipuçları ve okuma ekranları için entegre yardım
İndirme Linkleri

Turbobit

9 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.