Anasayfa » apulSoft apQualizr 2 v2.2.3 Mac
Ses Düzenleme

apulSoft apQualizr 2 v2.2.3 Mac


Hakkında

apulSoft apQualizr2, bir modüler efekt sisteminin elemanları ile bir frekans analizörünün üstüne yerleştirilmiş çok bantlı bir ekolayzere dayanan bir ses eklentisidir. En kaliteli düşük gecikme filtrelerinin grafik düzenlemesine ve çeşitli filtre parametrelerinin modüler modülasyonuna sahiptir. Tüm standart EQ uygulamaları için kullanılabilir ve içerdiği dinamikler ve lfo modülleri sayesinde birçok modülasyon ve dinamik efekt üretebilir.
apQualizr2'nin filtreleri, minimum gecikmeyi korurken, ideal frekans tepki eğrilerini tüm frekans spektrumu üzerinde eşleştirmek için benzersiz bir yönteme dayanır. Uygulanabilir filtre tipleri ayarlanabilir dikliğe (ayarlanabilir kutup sayısı) sahiptir ve tek tek Orta Taraf işlemeye geçirilebilir.
İndirme Linkleri

Turbobit

15 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.