Anasayfa » IK Multimedia Lurssen Mastering Console v1.1.0b Mac
Ses Düzenleme

IK Multimedia Lurssen Mastering Console v1.1.0b Mac


Hakkında

IK Multimedya Lurssen Mastering Console 1.1.0b, iPad / iPhone (evrensel uygulama) veya Mac / PC için bir ömür boyu profesyonel ustalık deneyimini parmaklarınızın ucuna getiren bir mastering aracıdır. Çok Grammy Ödüllü tesis Lurssen Mastering'in Mastering Engineers Gavin Lurssen ve Reuben Cohen ile işbirliği içinde oluşturulan Los Angeles'taki Lurssen Mastering, Lurssen sesini arayan tüm gizli araçlar, ayarlar ve tekniklerle stüdyodaki kontrollere koyuyor daha sonra dünyanın en üst düzey kayıt sanatçıları ve yapımcıları tarafından.
Lurssen'in “bütünü parçalarının toplamından daha büyük” ustalık felsefesini sadakatle yeniden yaratır. Bununla birlikte, hip-hop, rock, pop ve daha fazlasında ustalaşırken stüdyoda kullandıkları ayarları yansıtmak için Gavin ve ekibi tarafından oluşturulan ve ince ayar yapan hat mastering işlemci zincirinin bir tepesine sahip olursunuz. Lurssen Mastering Console ile, stüdyoda ya da hareket halindeyken profesyonel sondaj ustaları yapmanın bir yolu var. IK Multimedia, Lurssen Mastering Console'un güncellendiğini ve Digital Delivery Mastering seçeneğini eklediğini duyurdu - Lurssen Mastering Console artık “iTunes için Master” özelliklerine uygun ses master'ları oluşturmanıza olanak sağlıyor.
İndirme Linkleri

Turbobit

141 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.