Anasayfa » GG Audio Blue3 v2.3.0 Mac
Ses Düzenleme

GG Audio Blue3 v2.3.0 Mac


Hakkında

GG Audio Blue3 v2.3.0 Sesi biliyorsunuz. Hepimiz birçok kez duyduk. Tatlı ve kızgın. Gizemli ve güçlü. Sıcak ve harika. Blue3, vintage tonewheel organlarının muhteşem sesini detaylara dikkat ederek yeniden yaratır. Bu harika enstrümanların her bileşeni, tüm tuhaflıkları ve kusurlarıyla yakalandı.
Özellikleri

Hassas faz senkronizasyonuna sahip 91 model tonewheels Üst, alt ve pedal kılavuzları için tam polifoni Ayarlanabilir tonewheel kaçağı, karışma ve çarpıntı Ayarlanabilir 9 kontak anahtarı ve bara simülasyonu Seçilebilir klavye bölünmüş Ayarlanabilir 3 bant çıkışı EQ Kapsamlı MIDI denetleyici eşlemesi Kiraz, Ceviz, Maun ve Ceviz dolap kaplamaları Blue3'ün Tüp Overdrive ve Döner Kabin simülasyonlarını içeren ayrı bir eklenti olan Spin içerir Vintage A100, B3, C3 ve L100 enstrümanlarından 30 tonewheel seti Sürekli ayarlanabilir 6 yollu tonewell ölçekleme Ayarlanabilir çeki demiri çıkış seviyeleri Hiper hassasiyetli vibrato / koro tarayıcı Tamamen ayarlanabilir perküsyon ve vibrato tarayıcı kontrolleri Doğru manuel konik ve ses soyma 2 Stereo çıkışlar, Ana ve Doğrudan (overdrive ve kabin) A = 432'den A = 445'e ayarlama Düşük bellek / disk kullanımı Düşük CPU kullanımı Klasik CPU , 147 ve “ yüksek güç ”özel döner hoparlör simülasyonları 3 klasik 40 watt döner hoparlör tüpü overdrive simülasyonları ve yüksek kazançlı İngiliz gitar amplifikatörü overdrive Tamamen ayarlanabilir döner hızlar, hızlanma ve yavaşlama Doğru mikrofon yayılımı, mesafe ve denge kontrolleri Döner korna difüzörleri açık / kapalı Ön durdurma ve Memphis kontrolü döner hoparlör için Gitar amp / dolap simülasyon
İndirme Linkleri

Turbobit

176 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.