Anasayfa » GG Audio Spin v1.2.0 MacOS
Ses Düzenleme

GG Audio Spin v1.2.0 MacOS


Hakkında

GG Audio Spin 1.2.0 Sesiniz dönen bir hoparlörden geçtiğinde büyülü bir şey olur. Kulağa hiç hoş gelmiyor. Spin, vintage döner hoparlörlerin harika sesini sıcaklık ve merakla yeniden yaratır.

Özellikleri

2 Klasik döner dolaplar: 122 & 147 Özel bir “yüksek güçlü” döner hoparlör 3 döner tiz hoparlörlü rezil RA200 kabin Klasik 4 × 12 döner hoparlör kabin simülasyonu Ayarlanabilir 3 bant çıkışı EQ Kapsamlı MIDI denetleyici haritalama Kiraz, Ceviz , Maun ve Ceviz dolap kaplamaları Düşük bellek / disk kullanımı Klasik 122, 147 ve “yüksek güç” özel döner hoparlör simülasyonları 3 klasik 40 watt döner hoparlör tüpü overdrive simülasyonları ve yüksek kazançlı İngiliz gitar amplifikatörü overdrive Tamamen ayarlanabilir döner hızlar, hızlanma ve yavaşlama Doğru mikrofon yayılma, mesafe ve denge kontrolleri Döner korna difüzörleri açık / kapalı Döner hoparlör için ön durdurma ve Memphis kontrolü Düşük CPU kullanımı
İndirme Linkleri

Turbobit

68 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.