Anasayfa » ImageRanger Pro 1.9.4.1871
Fotoğraf

ImageRanger Pro 1.9.4.1871


Hakkında

Resimlerin yaygın olduğu bir gün yaşıyoruz, özellikle tüm telefonlarda oldukça güçlü kameralar var. Bu nedenle, bilgisayarınız resim koleksiyonlarınızın depolanmasına neden olabilir, ancak elle işlemesi zorlaşabilir. Bu bakımdan, ImageRanger gelişmiş bir resim bulma ve düzenleme aracı olarak geliyor.
ImageRanger ile, otomatik geliştirmeler bir kerede birden fazla görüntüye uygulanabilir. Manuel ince ayar, görüntünün karanlık veya aydınlık bölgelerini seçmeyi ve çeşitli düzeltme ayarları yapmayı mümkün kılar.
Tüm gerekli düzenleme kontrolleri (parlaklık, kontrast, netlik, doygunluk), kullanıcı dostu bir arayüzde, gittiğiniz her türlü aksaklığı gidermek için UNDO işleviyle tasarlanmıştır. ImageRanger'dan rahatınız için düşük kaliteli tüm görüntüleri otomatik olarak bulmasını ve sınıflandırmasını isteyebilirsiniz. İleri düzey kullanıcılar için, güçlü bir toplu işleme, yalnızca ilgili fotoğrafları işlerken tüm klasörler üzerinde çalışılmasını sağlar.
Özellikleri

ImageRanger, Mac veya depolama sürücülerinizdeki fotoğrafları dizine ekler ve böylece şunları yapabilirsiniz: · Binlerce görüntüyü hızlı bir şekilde yükleyin · Portreler, yüzler bulun · Sırala ve filtrele · Kopyaları bul ve kopyaları çıkar · Klasörlerde yıllara, bölgelere göre düzenle · Kırp, çok hızlı bir şekilde yeniden boyutlandır · Birden çok klasördeki koleksiyonları elle sıralama · Diğer resimlerdeki, küçük resimlerdeki resimlerinizi sıralayın · Düşük kaliteli görüntüler bulun ve resim kontrastını iyileştirin · Genel fotoğraf yönetimi görevlerini gerçekleştirin · Yüzlerce fotoğraf basın
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.10 veya üstü, 64 bit işlemci
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

103 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.