Anasayfa » iNotepad Pro 5.8 Mac OS
PDF - Belge

iNotepad Pro 5.8 Mac OS


Hakkında

Bir yerden yüzlerce hatta binlerce metin yaz ve yönet. INotepad, tüm metinleri ve notlarınızı yazıp mükemmel bir şekilde organize edebilmeniz için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Şimdi deneyin ve yakında Mac ile yazı metinleri ile ilgili tüm yönleri için gerekli olacaktır. En son teknoloji Apple metinlerini desteklemek için tasarlanan iNotepad, üretkenliğinizi artırır. Metinleri yazın ve bunları beğeninize göre biçimlendirin, bunları görüntülerle zenginleştirin ve çeşitli standart dosya biçimlerine aktarın. Eylemde düzenlemek için bir resme çift tıklayın. Ana pencerede hala herkese bakarken, çeşitli pencereleri ayrı pencerelerde düzenlemek için listeyi çift tıklatın. Arama araçları sayesinde ihtiyacınız olduğunda tüm metinlerinizi ve notlarınızı hızlı bir şekilde bulun. Yazmak için diğer uygulamalarda ne olduğunu farklı olarak TÜM BİR YERDE VAR . INotepad her belge yüzlerce veya binlerce metin içerebilir. Örneğin, blogunuz için yazdığınız tüm yorumlar veya son yıllarda okul için yazdığı tüm araştırma makaleleri.
Özellikleri

  • Notepad, biçimlendirilmiş metin ve resimler yazmak için en son teknoloji OS X'i destekler.
  • INotepad belgeleri, belirli bir konuyla ilgili yüzlerce veya binlerce metin toplamak için tasarlanmıştır.
  • İşinizi optimize edin, bulucudan ve diğer uygulamalardan kapsamlı bir şekilde sürükleyip bırakabilirsiniz.
  • Notlar ve metinlerdeki tonları organize etmek, yönetmek ve organize etmek ve ihtiyaç duyduğunuz anda bunları kolayca bulmanızı sağlar.
  • Herhangi bir metin veya metin grubunu dışa aktarın ve kolayca paylaşın.
  • İşiniz için ihtiyacınız olan metinleri sıralamak, görüntülemek ve kolayca dışa aktarmak için etiketleri yönetin.
  • Bir etiket grubunu sadece bir etiketi masaüstüne sürükleyerek dışa aktarmanızı sağlar.
  • Bir parola kullanarak, gizliliğinizi korur ve Mac'inizin diğer kullanıcılarına yönelik istem dışı düzenlemeleri engeller.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.