Anasayfa » Habitify Habit Tracker v6.0 macOS
Araçlar- Çeşitli

Habitify Habit Tracker v6.0 macOS


Hakkında

Habitify Habit Tracker v6.0 Son 2 yılda 250.000'den fazla küresel müşteriye 1.2 milyondan fazla yeni alışkanlık oluşturmada yardımcı olduk. Onlarla konuştuk, hikayelerini dinledik ve daha iyi bir yaşam için değişen birçok hayata tanık olduk.
İyi bir yaşam sürmenin her gün daha iyi bir insan olmakla başladığına inanıyoruz. Her gün daha iyi bir insan olmak iyi alışkanlıklar ile başlar. Ve iyi alışkanlıklar? Eh, Habitify ile başlıyorlar.
Özellikleri

1. Temiz kalın, odaklanın: Alışkanlık alışkanlıklarınızı zamana göre gruplandırır. Sadece sabah, öğleden sonra veya akşam saatlerinde ne olacağını görebilirsiniz. 2. Her gün daha iyi performans sergileyin: Alışkanlık, ne kadar iyi çalıştığınızı ve içgörülü grafikler ve sayılarla nereyi geliştirmeniz gerektiğini gösterir. 3. Her yerde alışkanlıklar oluşturun: Nereye giderseniz gidin, Habitify sizinle birlikte gelir. Bileğinizden (Apple Watch), masanızdan (Mac), cebinizden (iPhone) ve çantanızdan (iPad) hatırlatabilir. Verileriniz tüm cihazlar arasında sorunsuz bir şekilde senkronize edilecektir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

14 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.