Anasayfa » Fenetre 0.7.2 Mac OS X
Araçlar- Çeşitli

Fenetre 0.7.2 Mac OS X


Hakkında

Açık her zaman, her şey pencerenin üstünde. Resim modunda resim Mac'inizde mevcut. Fenêtre bir videoyu, resmi, düz dosyayı veya web sitesini görüntülemenizi sağlar. Gazetenizde çalışırken Netflix'in son bölümünü izlemekten çekinmeyin. En son kütüphanesinde çalışırken bazı belgelere dikkat edin. Muhteşem web sitenizde çalışırken açık referans tasarımınız olsun. Pencere kalanın üzerinde kalacaktır. İnanılmaz özellikler, ana işinize odaklanmadan yolunuza devam edecektir.
Özellikleri

- Fareyle inanılmaz şeffaf maske. - Gerektiğinde pencereye tıklamanızı sağlar. - Pano ile etkileşime geçin. - [Ayrıca Lite] Tarama sırasında doğrudan bir bağlantı veya geçerli URL açmak için tarayıcı uzantısını (Chrome veya Firefox) edinin. - Pencerenizin opaklığını kontrol eder. - [Ayrıca Lite], belirli web sitelerinde (Youtube, Netflix, Twitch, GitHub,…) inanılmaz bir deneyim kazanır. - Dosyaları çevirme önizleme. - Tamamen yoldan uzak tutmak için pencereyi çöker. - Deneyiminizi ayarlarla ve kısayol tuşlarıyla özelleştirin. - Açık olanı takip et. - İstediğiniz kadar pencere açın.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

97 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.