Anasayfa » Stacks RapidWeaver plugin 3.6.9 macOS
Araçlar- Çeşitli

Stacks RapidWeaver plugin 3.6.9 macOS


Hakkında

Stacks 3.6.9  RapidWeaver'da sayfa oluşturmanın yeni bir yoludur. Sürükle ve bırak kolaylığı ile sıvı düzeninin gücünü bir araya getirmek için tasarlanmış bir eklentidir.
Özellikleri

• Sıvı Düzeni: Yığınlar, temanın değişken genişliğine sahip olsa bile metni temanın boyutlarına akan sayfalar oluşturmanıza olanak tanır. Akan sütunlar, esnek satırlar ve görüntü döşemeleri oluşturabilirsiniz. • Nesneleri İç İçe Yerleştirme: Sütunların içindeki sütunların içindeki sütunları oluşturun. Veya bir kutu içindeki nesneleri yığınını gruplandırın. Stacks ile hemen hemen her şey mümkündür. • Daha Fazla Yığın İndirin: İndirmeye hazır, yüzlerce profesyonelce tasarlanmış ücretsiz ve düşük maliyetli yığın bulunmaktadır. Kolayca sitenize şaşırtıcı içerik ekleyin. • Canlı Görüntü Düzenleme: Görüntülerinizi HUD kullanımı kolay bir şekilde yeniden boyutlandırın, döndürün ve stillendirin ve değişikliklerin tam mizanpajda olduğunu görün. • Artıları Hoş Geldiniz: Stacks, basit bir iki div yapısından göreceli konumlandırma ile düzen oluşturduğundan, HTML temiz ve geçerlidir. Profesyoneller, zor düzende prototip oluşturmak ve karışıma kendi HTML'lerini eklemek için Stacks'ı kullanabilir. • Yığınlar API: Yığınlar için kendi bileşenlerinizi oluşturabilir veya hatta başkalarının kullanması için yayınlayabilirsiniz. Stacks API referansı, bir yığının nasıl oluşturulup yapılandırılacağını ve hatta Yığınlar HUD için özel bir UI'nin nasıl oluşturulacağını kapsar.
Sistem Gereksinimleri

RapidWeaver 6 ya da later OS X 10.9 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.