Anasayfa » Hand of Fate 2 1.9.5 macOS
Aksiyon - Macera

Hand of Fate 2 1.9.5 macOS


Hakkında

Hand of Fate 2 1.9.5  karanlık fantazi dünyasında geçen bir zindan tarayıcısıdır. Maceranın her aşamasının sizin tarafınızdan seçilen efsanevi karşılaşmaların bir güvertesinden çekildiği bir yaşam tahtası oyununda ustalaşın ! Akıllıca seçim yapın - rakibiniz, esrarengiz Bayi, intikamının enstrümanına girerken sizi yumruk alamaz. Masa değişti, ancak bahis aynı kaldı: Yaşam ya da ölüm!
Özellikleri

  • Değişen bir dünya - Bayinin kullanmasından bu yana 100 yıl geçti ve Yaşam ve Ölüm Oyunu yeni bir efendi kazandı.
  • Güverte inşa etme becerilerinizi sınırlamaya itecek 22 heyecan verici yeni zorluk - Avcı katil suikastçılarını avla, yıldızların karşısına çıkanları bir araya getir ya da daha saldırganlara dayanacak bir kale inşa et!
  • Tüm yeni eşlik eden karakterlerin yardımını alın - savaşta onlarla ekip olun ya da masa oyunu kurallarını kendi lehinize bükmelerini isteyin!
  • Kazanmak ve yükseltmek için yüzlerce yeni buluşma, eser ve eşyalar.
  • Geliştirilmiş aksiyon RPG savaşı - hızlı çift kalkan hançerle parçalayan düşmanları ya da ağır iki elli çekiçlerle vahşileştirin. Güçlü özel saldırıları açığa çıkarmak için combo metreyi geliştir!
  • Tamamen yeni kart elbiseleriyle birleşmiş yeni düşmanlara saldırın - Disiplinli İmparatorluk askerleriyle kılıçları çaprazlayın, bozuk mutantları temizleyin ve kuzey akıncılarını savuşturun.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.83 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.