Anasayfa » The Book of Unwritten Tales 2.0.0.10 Mac
Aksiyon - Macera

The Book of Unwritten Tales 2.0.0.10 Mac


Hakkında

Efsane önceden haber verdi. Kehanetler bunu öngördü. Seçilenler buna inanmayı seçti. Şimdi macera destanı devam ediyor. Bir netice geliyor. Aventásia'nın kötü dünyasında başka bir klasik bas-tıkla macerasında Wilbur, Ivo, Nate ve Critter'e katılın. Kaderlerini yerine getirmelerine yardımcı olun. Henüz yazılı olmayan bir kader. Kahramanlarımız kemer cadı Mortroga'yı yendiklerinden birkaç yıl geçti. Ve Aventásia'daki çoğu insanın hayatı gibi hayatları hala kargaşada. İki Kulenin Savaşı sona erdi, ancak toprağa bıraktığı yaralar hala kanıyor. Cüce Wilbur Weathervane, yeniden açılan Büyücülük ve Cadılık Okulu'nda öğretmen olarak yeni işiyle uğraşıyor. Sihirli asası kendine has bir zihnine sahip ve kemer kafesine karşı suikast planı Seastone'daki ilk demokratik seçimleri gölgeledi. Barışın hassas dengesini tehdit eden siyasi entrikalarla karşı karşıya kalan Wilbur, eski arkadaşlarına korkunç bir ihtiyaç duyuyor. Ancak elf prensesi Ivo ve maceracı Nate, kısa bir romantik aradan sonra kendi yollarına gitti. Ivo, elf krallığında, kontrol eden annesi tarafından fazla korunan yaldızlı kafesine geri döndü. Nate, güvenilir yoldaşı ile birlikte, Critter, baş düşmanı olan Red Pirate'nin uçan adasında esir alındı. Fakat kader dinlenmiyor. Karaya karanlığa düşmüş, daha doğrusu pembeye düşmüş. Sihirli bir güç, güçlü canavarları kabarık peluş köpek yavrularına ve yükselen kalelerden büyük boy bebek evlerine dönüştürüyor. Her dünyanın kahramanlarına ihtiyacı vardır. Ancak olası görünmüyor olabilir.
Özellikleri

 • KING Art'tan yeni bir macera , Yazılmamış Masallar Kitabı , The Critter Chronicles ve Raven - Bir Usta Hırsızının Mirası
 • 20 saatin üzerinde işaretleme ve tıklama ile bir fantezi hikayesi
 • Ticari marka BoUT-mizah, sevgiyle LotR, Sahte Oyun, Harry Potter, Discworld, Hobbit, WoW ve daha fazlasını kandırıyor
 • Yüzlerce tuhaf, ama tuhaf mantıklı bulmaca
 • Kanıtlanmış “Çok Karakterli Oyun”
 • Oluşturulan dört oynanabilir karakter Wilbur, Nate, Ivo ve Critter
 • Hem köklü hem de yepyeni olan ilginç karakterler topluluğu
 • Projeksiyon Haritalama teknolojisi, 2D ve 3D stillerin ve tekniğin özelliklerini birleştiriyor
 • Tüm klasikleri ve birçok yeni kompozisyon ile epik bir film müziği
Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci : 2.0 GHz CPU
 • Bellek : 2 GB RAM
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

4.24 GB.zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.