Anasayfa » Battlestations Midway 1.1 macOS
Aksiyon - Macera Strateji

Battlestations Midway 1.1 macOS


Hakkında

Pasifik'teki savaşın en büyük savaşlarını kontrol altına alın. Savaşın her özelliğini, Pearl Harbor'dan Midway'e sıcak noktalarda yoğun, aksiyon dolu görevler aracılığıyla bir dizi ABD ve Müttefik hava, deniz ve su altı birimlerine yönlendirirken, bu mükemmel aksiyon ve strateji karışımını deneyimleyin. Savaşlar Midway, başka bir İkinci Dünya Savaşı oyunudur; filoya komuta eder, ancak herhangi bir birimin doğrudan kontrolünü de üstlenebilirsiniz. Taktikleri ve yeteneği eşit olarak test eden hızlı tempolu savaşlar sunuyor. Bu, bireysel cesaret eylemlerinin yanı sıra kombine silahların yetenekli kullanımı ile ilgilidir. Emrinde, dev uçak gemileri, savaş gemileri, destroyerleri, kruvazörleri, savaş uçakları, bombardıman uçakları ve hatta denizaltıları içeren 60'ın üzerinde efsanevi savaş makinesi bulunmaktadır. Örnek olarak liderlik etmek ve Japon filosunu yenmek size kalmış. • Devrimci oyun - Bir düzine, bir topçuya, bir denizaltı kaptanına ve hatta taşıyıcı filosu komutanına kadar oynayan onlarca ünite arasında zıplarken, birden fazla bakış açısıyla destansı bir savaş deneyimi yaşayın. • Büyük hava, deniz ve deniz altı savaş alanları - Her savaş havada, denizde ve denizde aynı anda yapılır. Filonuzun stratejik konumu ve hareketi ile herhangi bir aracın bireysel çabaları başarı için kritik öneme sahiptir. • Sürükleyici tek oyuncu modu - Pearl Harbor'dan Midway'e, tek bir devriye botundan bir taşıyıcı gruba kadar önemli mücadeleyi kapsayan 12 bonus görevli 11 büyük kampanya içeren. • Yenilikçi çevrimiçi çok oyunculu modu - Sekiz Mac oynatıcısına sahip devasa çoklu birim çevrimiçi savaşları. Savaşlar Midway, çok oyunculu bir oyun olarak parlıyor.
Sistem Gereksinimleri

Mac OS X 10.5.8 veya üzeri
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3.94 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.