Anasayfa » Total War Medieval II Definitive Edition 1.1.1 MacOS (Torrent)
Strateji

Total War Medieval II Definitive Edition 1.1.1 MacOS (Torrent)


Hakkında

Ordunuzun kontrolünü elinize alın ve ödüllü Total War serisi strateji oyunlarının dördüncü bölümü olan Total War: MEDIEVAL II'de saltanatınızı genişletin. Batı ve Orta Doğu dünyasının en büyük Ortaçağ ülkelerinin bazılarına başkanlık ederken, destansı 3D savaş alanlarında 10.000'e kadar kana susamış birlik içeren devasa savaşlar. Batı tarihindeki en çalkantılı dönemi kapsayan bölge ve güç arayışınız sizi Avrupa, Afrika ve Orta Doğu'ya, hatta Yeni Dünya kıyılarına götürüyor. İmparatorluğunuzu bir demir yumrukla yönetecek, şehirleri inşa etmekten ve geliştirmekten orduları işe alma ve eğitim ordularına kadar her şeyi yöneteceksiniz. Müttefikleri ve düşmanları manipüle etmek, korkulan Engizisyonu alt etmek ve Papa'yı etkilemek için diplomasi kullanın. Haçlı Seferleri'nde savaşa liderlik edin ve Kutsal Savaşta İslam'a veya Hıristiyanlığa zafer kazandırın. Tarihi yeniden yaz ve dünyayı fethet. Bu Tam Savaş!
 • Daha büyük ve daha iyi gerçek zamanlı savaşlar. Geliştirilmiş savaş koreografisi, daha büyük ordular, daha hızlı tempo ve muhteşem bitiş hareketleri, bunu şimdiye kadarki en içten ve heyecan verici Total War yapıyor.
 • Yeni destansı kampanya. İddialı tek oyunculu kampanya üç kıtaya yayılacak ve oyuncuların kendi topraklarında Azteklerle yüzleşmek için Amerika'ya doğru yelken açmasına izin verecek.
 • Daha fazla erişilebilirlik. Gelişmiş bir kullanıcı arayüzü ve isteğe bağlı daha kısa kampanyalar, Total War deneyimini her zamankinden daha hızlı ve daha kolay hale getiriyor.
 • 40'tan fazla yeni özellik. Gelişmiş bir arazi sistemi, gelişmiş hava efektleri ve daha fazlası bölmenize ve fethetmenize yardımcı olacaktır.
 • Yoğun Çok Oyunculu Savaşlar. 8 yönlü çok oyunculu oyunlarda diğer oyunculara karşı savaşın.
Kingdoms Hakkında : Kingdoms, oyunculara keşfedecek yepyeni bölgeler, komuta edilecek birlikler ve fethedilecek düşmanlar sunar. Kingdoms, İngiliz Savaşları, Cermen Kuzey Avrupa, Orta Doğu ve Amerika'nın genişletilmiş haritalarına odaklanan dört yeni kampanyanın yanı sıra, Total War oyunu için şimdiye kadar üretilen en zengin içerikli genişleme. Total War: MEDIEVAL II'de, size sadece Güney Amerika'yı cezbedici bir bakış attı, ancak Krallıklarda, fethetmeniz için hem Kuzey hem de Güney Amerika'daki geniş topraklar açıldı. Aztekler, Apaches ve Mayalar da dahil olmak üzere Yeni Dünya'dan yepyeni gruplar artık tamamen oynanabilir durumda. Britannia, Teutonic, Crusades ve Yeni Dünya Kampanyalarındaki yeni haritalarla birlikte, 80 saate kadar yeni oyun oynayacak 13 yeni grup, kontrol edilecek 110'dan fazla birim ve 50 bina türü var. Kingdoms ayrıca Total War serisinin birincisi olan ve aynı bilgisayarda bire bir kampanya oyunları oynamanıza izin veren yeni çok oyunculu haritalar ve hotseat multiplayer sunuyor.
 • Dört yeni kampanya - Britannia, Cermen, Haçlı Seferleri ve Yeni Dünya
 • 10 yeni birim
 • 13 yeni grup
 • 9 yeni ajan
 • 50 yeni bina
 • Dört yeni haritada 60'tan fazla bölge
 • 15 yeni çok oyunculu harita ve senaryo
 • Yeni 1v1 hotseat çok oyunculu kampanya modu
Özellikleri

Diller : İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Çekçe, Macarca, Lehçe, Rusça
Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi sürümü: 10.13 İşlemci türleri ve hızı: Intel Core i3 RAM minimum: 4GB
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1 KB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.