Anasayfa » Historyhound 2.0.1 MacOS
İnternet Araçları

Historyhound 2.0.1 MacOS


Hakkında

Tarayıcı geçmişinizde veya yer işaretlerinizde bir şey bulmaya çalıştıysanız ve ne zaman veya nerede gördüğünüzü hatırlayamadıysanız, Historyhound sizin için. Belki de titizlikle organize edilmiş kalemlerine sahipsiniz, ancak istediğiniz bir şeyi almak için menüler arasında gezinmek sonsuza kadar sürer? Historyhound sayfası sizi rahatsız edecek - hızlı! Historyhound, kısa bir süre önce ziyaret ettiğiniz tüm RSS sayfalarının ve RSS yayınlarının yanı sıra, işaretleyenlerin içeriğinde anahtar kelimeleri hızlıca aramanızı sağlar. Bu bir "kişisel web araması". Belirsiz URL ve sayfa başlıklarının sonsuz listelerinde arama yapmak yerine, sayfanın herhangi bir yerinde görünecek birkaç kelimeyi yazın, hatta gördüğünüzde hatırlarsanız bile belirli bir tarih aralığına düşürün. Historyhound, alaka düzeyine göre sıralanmış olarak size bir eşleşme listesi verecektir. Historyhound şu anda Safari, Firefox, Google Chrome, OmniWeb, Opera, iCab, Vivaldi, NetNewsWire ve URL Manager Pro'yu desteklemektedir.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.