Anasayfa » HistoryInFilm 1.8.1 MacOS
Araçlar- Çeşitli

HistoryInFilm 1.8.1 MacOS


Hakkında

Film arşivinizi kataloglamak hiç bu kadar kolay olmamıştı, HistoryInFilm ile sahne aralarını işaretleyebilir ve net bir görsel arayüzle filmlerinize notlar ekleyebilirsiniz. Açıklama ekledikten sonra, tüm açıklamalarınız için SMPTE zaman kodlarıyla tamamlanmış, tamamen ayrıntılı bir Bulma Yardımını dışa aktarabilirsiniz. Filmlerinizi koleksiyona göre gruplandırmanıza yardımcı olacak üst düzey kataloglar oluşturabilirsiniz. Filmle ilgili otomatik olarak kaydedilen verilerle filmlerin özetlerini ve açıklamalarını hızlı ve kolay bir şekilde ekleyin. Bulma yardımcılarına yönelik güncellemeler çok basittir çünkü veriler görüntüleyicide bölümler oynatılarak görsel olarak gözden geçirilebilir. Film açıklama aracımızın Mac sürümü, içeriğinizi mobil uygulamamızda yayınlamayı daha da kolaylaştırır. Bu sürümle, kullanıcıların içeriğiniz veya kuruluşunuz hakkında daha fazla bilgi edinmeleri için bir URL de ekleyebilirsiniz. Ayrıca, gönderdiğiniz bölümler için SMPTE kodunun altındaki çubuğun rengiyle gösterilen, doğrudan editörde film bölümlerinizin yayınlanma durumu hakkında güncel bilgiler alacaksınız. Filmlerinizde içerik aramak hiç bu kadar iyi olmamıştı. Aramanız, koleksiyonunuzdaki aramanızla eşleşen segmentleri döndürür. Segment yayınlanırsa, arama sonuçlarında sahnenin ekran görüntüsünü de içerecektir. Eşleşen sahneler için SMPTE kodları dahil olmak üzere film içeriğini hızlı bir şekilde bulabilir ve film hakkında ek bilgileri belirlemek için arama sonuçlarından tüm bulma yardımcılarını görüntüleyebilirsiniz.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: 64 bit işlemci • macOS 10.14 veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

3 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.