Anasayfa » TunesKit AceMovi Video Editor 4.10.0 MacOS
Video Düzenleme

TunesKit AceMovi Video Editor 4.10.0 MacOS


Hakkında

TunesKit AceMovi Video Editor, basit ve sezgisel arayüzünün yanı sıra çeşitli güçlü özellikleri nedeniyle piyasadaki çok sayıda benzer video düzenleyici uygulamasından sıyrılabilir. Bu yazılımla, ister profesyonel ister video düzenleme alanında olsun, Mac ve Windows'ta kolayca yüksek kaliteli videolar oluşturabilirsiniz. Basitçe ekranınızı kaydedebilir veya medyanızı içe aktarabilir, metin, müzik, geçişler ve daha fazla efekti bırakıp bırakabilir ve ardından videonuzu dışa aktarabilir ve paylaşabilirsiniz. Tamamlandı! Her şey uygun şekilde ayarlandıktan sonra, artık videonuzu yerel bilgisayara kaydedebilir veya hikayenizi YouTube, Vimeo, Facebook vb. gibi çevrimiçi olarak paylaşabilirsiniz. MP4, M4V, MOV, MKV, MPG dahil olmak üzere çeşitli popüler video formatlarını ve cihazları destekler, 3GP, 3GP-2, OGV, iPhone, iPad, Apple TV, Galaxy serisi, Huawei, Xbox, PSP, LG TV vb.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü, 64bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

157 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.