Aksiyon - Macera

Human: Fall Flat 1074461 MacOS


Hakkında

Fabrikada dev bir gizmos ve devasa makineleri bul ve işlet, İnsan: Endüstriyel bir devrim getiren yeni seviye: Fall Flat.

Human: Fall Flat oyununda, henüz çıkışını bulamadığı bulmacalarla dolu gerçeküstü yerler hayal eden titrek bir İnsan kahramanı oynuyorsunuz. Keşif ve yaratıcılık anahtardır, her seçenek hoş karşılandığından yaratıcılığınıza meydan okuyun!Süper güçleri olmayan normal bir İnsan olarak oynuyorsunuz, ancak doğru aletlerle çok şey yapabiliyor. Aletleri yanlış kullanın ve daha fazlasını da yapabilir!

Human: Fall Flat dünyası, çok çeşitli zorluklara hizmet eden gelişmiş fizik ve yenilikçi kontrollere sahiptir. Bob’un düşme hayalleri çözmek için bulmacalar ve komik sonuçlar için denemeler yapmak için dikkat dağıtıcı. Dünyalar fantastik olabilir, ancak fizik yasaları çok gerçektir.

Diller : Türkçe, Almanca, Basitleştirilmiş Çince, Fransızca, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce, Tayca, Türkçe, Ukraynaca, İngilizce, İspanyolca, Rusça, İtalyanca, Rusça

Özellikleri

  • 8 OYUNCU ÜZERİNE ÇEVRİMİÇİ ÇOK OYUNCULU  Arkadaşlarınızla özel / genel lobilere katılın ya da ev sahipliği yapın ve Bob’un düşmesini, sallanmasını, sallanmasını ve tökezlemesini izleyin. Bir kayayı bir mancınık üzerine götüren bir ele mi ihtiyacınız var, yoksa o duvarı kırmak için birine mi ihtiyacınız var? Daha fazla Bob daha fazla Mayhem!
  • PARKOUR’UN WOBBLY SANATI : Bob’un doğrudan ve eksiksiz kontrolü. Hiçbir şey yazılı değildir ve sınırlama getirilmemiştir. Bob yürüyebilir (biraz düz), zıplayabilir, herhangi bir şeyi kapabilir, herhangi bir şeye tırmanabilir, her şeyi taşıyabilir.
  • YEREL İŞBİRLİĞİ : Bir arkadaşınızla ya da bir akrabanızla bölünmüş ekranda oynayın, herhangi bir göreve ulaşmak için birlikte çalışın ya da bir saatinizi birbirlerini mümkün olan en çılgın yollarla fırlatarak geçirin.
  • ÖZELLEŞTİRME : Kendi özel Bob’unuzu boyayın , aptal kıyafetlerle giydirin, hatta yüzünüzü web kamerası aracılığıyla içe aktarın.
  • SURREAL PEYZAJLAR : Fizik kurallarına uyan açık uçlu seviyeleri keşfedin. Oyundaki hemen hemen her nesneyle etkileşimde bulunun ve özgürlük oyun alanı gibi hemen hemen her yere gidin.
  • SINIRSIZ REPLAY DEĞERİ : Bob’un rüyalarına istediğiniz kadar düşün, yeni yollar deneyin ve tüm sırları keşfedin. Kutunun dışında düşünmek felsefe! Şimdi Bob’un hayallerine dalın ve mancınık becerilerinizin ne kadar iyi olduğunu görün!
Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi sürümü: 10.9+
İşlemci türü ve hızı: Core2Duo
RAM minimum: 1024 MB

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

950 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.