Bakım - Temizlik

iBoostUp Premium 9.6 Mac


Hakkında

Mac’iniz yavaşladı ve yanıt vermiyor mu? Eskiden sahip olduğu zing’in bir kısmını mı kaybetti? Beklenmeyen çökmeler ve hata mesajları mı alıyorsunuz? Macbook’unuz ısınıyor ve fan sürekli çalışıyor mu?

Öyleyse, iBoostUp’ı indirmeniz gerekir!

iBoostUp, gereksiz dosyaları temizleyerek, sabit diskinizi düzelterek, size performans önerileri sunarak, çerezleri kaldırarak gizliliğinizi koruyarak, size kolayca erişilebilen sistem bilgilerini göstererek ve çok daha fazlasını yaparak Mac’inizi ayarlar ve optimize eder!

iBoostUp’ın Memory Booster’ı, ayrıntılı sistem bellek bilgilerini görüntülemenize ve isteğe bağlı olarak “Şimdi Yükseltme” işleviyle bellekte yer açmanıza olanak tanır (Şimdi Yükseltme, uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir).

iBoostUp’ın Yinelenen Dosya Bulucu, konum veya dosya adından bağımsız olarak aynı içeriğe sahip dosyaları arayarak disk alanını yeniden kazanmanıza ve dağınıklığı azaltmanıza yardımcı olur. Yinelenen Dosya Bulucu, kaldırılacak dosyaları tek tek inceleme ve seçme fırsatı verir, ancak yanlışlıkla silinmesi durumunda dosyalarınızın boşaltılana kadar Mac OS’nin Çöp Kutusundan kurtarılabileceğinden emin olabilirsiniz. (Yinelenen Bulucu, uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion kullanıcıları veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir).

ARP Cache Poisoning, ağ trafiğinizi gizlice dinlemek ve başka bir şekilde manipüle etmek için kullanılan bir hackleme tekniğidir. Havaalanlarında, otellerde ve kafelerde bulunanlar gibi güvenilmeyen ağlara bağlanıldığında özellikle endişe vericidir.
iBoostUp’ın ARP Önbellek Zehirlenme Dedektörü ile şüpheli ağ etkinliği için tarama yapabilir veya otomatik olarak uyarı alabilirsiniz. (Uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir)

Bir uygulamayı Çöp Kutusuna sürüklemek yerine uygulamayla ilgili dosyaları arayıp kaldırmak için iBoostUp’ın Uygulama Kaldırıcısını kullanarak daha fazla disk alanı kazanın. (Uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir)

Eski ve Kullanılmayan Dosya tarayıcı
Mac’inizde eski ve kullanılmayan dosyaları aramak, dağınıklığı azaltmaya ve disk alanını boşaltmaya yardımcı olur (premium kullanıcılar için ücretsiz, diğer Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar için uygulama içi satın alma yoluyla kullanılabilir)

Disk Kullanım Aracı
Ana klasörünüzde, Mac’inizin dahili veya herhangi bir çıkarılabilir diskinde hangi dosya ve klasörlerin en çok yer kapladığını izleyin. Disk Kullanım Aracımız tüm kullanıcılar için tamamen ücretsizdir.

iBoostUp artık Uygulama Görüntüleyici’ye sahip!
Uygulama Görüntüleyici, yararlı ve her zaman kolay erişilebilir olmayan bilgileri görüntülemek için seçtiğiniz uygulamayı inceler. Uygulama Görüntüleyici, tüm kullanıcılar için tamamen ücretsizdir.

iBoostUp Premium Unlimited ile tanışın.
iBoostUp Premium Unlimited kullanıcıları, mevcut ve gelecekteki tüm iBoostUp eklentilerine tam erişimin yanı sıra öncelikli müşteri desteğinin keyfini çıkarır. Bu, iBoostUp’ın şimdi ve gelecekte tek seferlik bir satın alma ile sunabileceği her şeyin tadını çıkarmak istiyorsanız önerilen seçenektir. (premium, uygulama içi satın alma yoluyla Mac OS Lion veya üzeri kullanıcılar tarafından kullanılabilir)

Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk: OS X 10.9 veya üstü 64 bit

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.