Anasayfa » RightFont 6.0.6 MacOs
Araçlar- Çeşitli

RightFont 6.0.6 MacOs


Hakkında

RightFont 5, tasarımcıların font dosyalarınızı önizlemesine, yüklemesine, senkronize etmesine ve yönetmesine yardımcı olan Mac OS için yenilikçi, güzel ve profesyonel yazı tipleri olan bir yönetici uygulamasıdır. RightFont, temiz ve güzel bir arayüze sahip ışık kaynaklarının bir yöneticisidir. Tüm yerel kaynaklarınızı kolayca yönetmenize yardımcı olan birçok özellik sunar.
Özellikleri

• İstediğiniz zaman yönetim kaynaklarına doğrudan menü çubuğundan erişin. • Aşağıdakileri tıklayarak vurgulanan herhangi bir kaynağı kontrol edin  • Yazı tipi listeleri oluşturun ve yönetin • Doğrudan Adobe Creative Cloud'a (Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash, AfterEffect), Çizim vb. Kaynaklara erişin • yazarken anında arama sonuçları • Önizlemeyi değiştirir yazı tipi ve yazı tipi boyutunun gerçek zamanlı olarak belirlenmesi   • En hızlı doğru kaynağı bulun   • Kaynakları kolayca sınıflandırmalara (sans serif, serif, script, vb.), kaynağın genişliğine ve ağırlığına göre filtreleyin. Google ve Adobe Typekit fontlarının kaynakları bile sizin için ayrı ayrı listelenir. • Entegrasyonlarınızı zahmetsizce: RightFont tasarım yazılımını kullanabilirsiniz. Basit bir çift tıklama ile, metin katmanında kullanılan yazı tipini değiştirebilirsiniz. Arayüzü yeniden tasarlayın RightFont 5, sadelik ve özellikler arasında bir denge sağlamak için tamamen yeniden tasarlandı. Artık tasarımcıların ve yaratıcı ekiplerin iş akışınızı hızlandırmasına izin vermek çok daha kolay. Yazı Tipi Kitaplığı İstediğiniz gibi, Yazı Tipi Kitaplığı en sonunda RightFont 5'te sunulur. Artık yazı tipi kitaplıklarını ve yazı tipi listelerini bir yazı tipi kitaplığında düzenleyebilir ve kaynakları paylaşmak ya da yedekleme yapmak için herhangi bir yere özgürce gidebilirsiniz. MacOS Mojave desteği RightFont 5, koyu temalar, dokunmatik çubuk, SVG yazı tipleri ve daha fazla renk desteği ile MacOS Mojave için tamamen optimize edilmiştir. En İyi Sunum Performansı, fontları içe aktarırken ve görüntülerken, artık 4.0 sürümünden 2 kat daha hızlı olan RightFont 5'te büyük bir adımdır.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.