Anasayfa » Icon Slate 4.5.0 Mac
Araçlar- Çeşitli

Icon Slate 4.5.0 Mac


Hakkında

Icon Slate 4.5.0, masaüstü ve mobil cihazlar için simgeleri kolayca oluşturmanıza, almanıza ve dışa aktarmanıza olanak tanır.

Özellikleri

• Çok formatlı

.İcns (Retina), iOS (Retina, Retina HD), Apple Watch, .iconset, .ico (Windows 256 × 256, Favicon), Android, özel boyutlar (.png, .tiff), .iContainer dosyalarını ve Klasör.

• Özelleştirmeler

Her biçim için kullanılacak boyutları ve dosya adlarını özelleştirin.

Biçim yapılandırmalarını kaydedin. PNG Optimizasyonu.

• Basit

Simgenizi oluşturmak için bir veya birkaç resmi sürükleyip bırakın.

• Hızlı

Kopyalama modunu (Boş veya doldurulmuş boyutlara kopyala) ve çalışma modunu (Kapak dolu boyutlar, Saydam pikselleri kırp) kullanarak simgeleri hızla oluşturun.

• ithalat ve ihracat

Bir projedeki birden çok simgeyi yönetme. Toplu ithalat ve ihracat.

• Entegrasyon

Simgeleri doğrudan Finder'da dönüştürün. Dönüştürme aracını Automator iş akışınıza ekleyin. Bohemian Coding'in Eskizinde (eklenti) Icon Slate'i kullanın.

• Ön izleme

Dock'ta yerleşik önizleme. Tasarımlarınızın farklı arka planların üzerinde oluşturulmasını kontrol etmek için arka plan rengini ayarlayın. Simgeleri beş farklı simge düzeniyle önizleyin (varsayılan, iOS> 7, Apple Watch, iOS 6 ve parlak efektli iOS 6).

Sistem Gereksinimleri

macOS 10.10 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

5 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.