Anasayfa » Screenie 2.0.3 Mac
Araçlar- Çeşitli

Screenie 2.0.3 Mac


Hakkında

Screenie 2.0.3, Apple'ın unuttuğu ekran görüntüsü yöneticisidir. Ekran görüntülerini doğrudan menü çubuğunuzdan sürükleyebilir veya bir manastır açılır menüsünden hepsine göz atabilirsiniz. Ekran görüntülerinin varsayılan konumunu, varsayılan dosya türünü değiştirin ve hatta son resmi panonuza kopyalamak için bir kısayol ayarlayın!
Özellikleri

Ekran görüntülerini menubarınızdaki simgeden sürükleyin Resimlerinizden herhangi birine doğrudan menubarınızdan erişin Ekran görüntülerinizin kaydedildiği yeri değiştirin Ekran görüntüsü dosya türlerini PSD, JPG ve daha fazlasına değiştirin Resimlerinizi filtreleyin ve arayın Touch Bar desteği, yerel Karanlık Mod ve birçok performans iyileştirmesi!
Sistem Gereksinimleri

macOS 10.15 veya üstü 64 bit
İndirme Linkleri

Turbobit

6 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.