Anasayfa » BusyContacts 1.4.5 (140501) Mac
Araçlar- Çeşitli

BusyContacts 1.4.5 (140501) Mac


Hakkında

BusyContacts, OS X için kişileri oluşturmayı, bulmayı ve yönetmeyi daha hızlı ve verimli hale getiren bir iletişim yöneticisidir. BusyContacts, iletişim yönetimine BusyCal kullanıcılarının takvimlerinde sahip oldukları aynı güç, esneklik ve paylaşım yeteneklerini sunar. Dahası, BusyContacts, BusyCal ile sorunsuz bir şekilde bütünleşir ve yaptığınız şekilde çalışan esnek, kullanımı kolay bir CRM çözümü oluşturur. BusyContacts, OS X ve iOS'taki yerleşik Kişiler uygulamasıyla senkronize olur ve iCloud, Google, Exchange, Facebook, Twitter ve LinkedIn dahil olmak üzere tüm önde gelen bulut hizmetlerini destekler.  
Özelleştirilebilir Görünümler Kişiler iki görünümde görüntülenebilir: Görüntülenen sütunları (örn. Şirket, soyadı, ad, e-posta, telefon vb.) Denetlemenizi sağlayan tek bir sütun listesi görünümü veya çok sütunlu bir tablo görünümü ve sıralama düzeni. Etiketler Etiketler, BusyContacts'daki kişileri yönetmenin son derece esnek bir yoludur. Her kişiye birden fazla etiket atayabilirsiniz ve bir etiket bulutu, kişi listesini etikete göre kolayca filtrelemenize izin verir (örneğin, aile, müşteri, müşteri adayı, iş arkadaşı, vb.). Akıllı Filtreler Akıllı Filtreler, kişileri filtrelemek ve tek bir tıklamayla uygulanabilecek kaydedilmiş aramalar oluşturmak için güçlü bir araçtır. Metin dizesi, etiket veya doğum tarihi gibi belirli koşullarla eşleşen kişileri görüntülemek için Akıllı Filtreler oluşturabilirsiniz. Veya görüntülenen sütunlar ve sıralama düzeni gibi ayarları görüntülemek için Akıllı Filtreler oluşturabilirsiniz. Sosyal ağ entegrasyonu BusyContacts, Facebook, Twitter ve LinkedIn gibi önde gelen sosyal ağlarla senkronize olur ve birden fazla kaynaktan gelen iletişim bilgilerini birleşik bir kartvizite entegre etmenize olanak tanır. BusyCal entegrasyonu BusyContacts, kişileri toplantılara planlamanıza, toplantıları planlamanıza, görevleri takip etmenize ve geçmiş etkinlikleri izlemeye yönelik esnek CRM yetenekleri sağlamanıza olanak sağlayan BusyCal ile entegre olur. Aktivite Listesi Aktivite Listesi, toplantılar, dos ve diğer takvim etkinlikleri, e-posta ve mesajlaşma yoluyla iletişim ve sosyal ağ paylaşımları dahil olmak üzere seçilen kişiyle ilişkili aktivitelerin kronolojik bir listesini gösterir. Senkronizasyon diğer Mac'ler yerleüik çalışan BusyContacts veya OS X üzerinde yerleşik Kişiler uygulamasını yanı sıra iPhone ve iPad'ler çalışan kişileri senkronize sağlayan iCloud, Google, Exchange ve diğer CardDAV'yi sunucularına dahil tüm önde gelen bulut hizmetleri ile eşitler iOS'daki Kişiler uygulamasında. Paylaşım BusyContacts salt okunur veya okuma / yazma ayrıcalıklarına sahip diğer BusyContacts kullanıcılarla adres defterleri paylaşmalarını sağlar. Adres Defterleri Exchange, Fruux, Kerio, LAN üzerinden ve paylaşımı destekleyen diğer CardDAV sunucuları üzerinden paylaşılabilir.
Sistem Gereksinimleri

OS X 10.9 Mavericks veya üstü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

12 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.