Anasayfa » IK Multimedia SampleTank 4.0.8 MacOSX
Ses Düzenleme

IK Multimedia SampleTank 4.0.8 MacOSX


Hakkında

Yeni SampleTank 4 sıfırdan başlayarak tamamen yeni bir ölçeklenebilir arayüz, büyük ölçüde genişletilmiş bir örnek kitaplığı ve verimli disk akışı ile yeni bir ileri teknoloji ses motoru ile her müzisyenin müzik yaratma için “işe gitme” iş istasyonu olacak şekilde yeniden tasarlandı , hayal ettiğinizden daha güçlü müzik oluşturma araçları sunmak için. Genelde düzinelerce eklenti alabilecek olan şey, ilhamınızı devam ettirecek yıldırım hızında iş akışı için SampleTank 4'ün içinde gerçekleştirilebilir. Her türlü sesi hızlıca bulun ve yeni derin, güçlü düzenleme seçenekleri ve yeni modülasyon matrisi ile ihtiyaçlarınıza göre uyarlayın. Yeni dinamik “groove oyuncuları” - bir arpejatör, tıngırdatıcı, patern ve döngü oynatıcılar - seslerinizi her zamankinden daha hızlı şarkılar haline getirir. Ayrıca, yeni bir canlı mod, SetTank 4'ü tüm set listelerini oluşturma ve her parametreye tam olarak ihtiyaç duyduğunuz şekilde kolayca eşleme yeteneği ile mükemmel performans ortağı yapar. İlham verici yeni sesler, güçlü ses tasarımı özellikleri, gelişmiş oluk oluşturma ve tura hazır sahne optimizasyonu. SampleTank 4 gitmek istediğiniz yere götürür.
İndirme Linkleri

Turbobit

692 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.