Anasayfa » Wavesfactory Cassette v1.0.0 mac
Ses Düzenleme

Wavesfactory Cassette v1.0.0 mac


Hakkında

Cassette  genellikle kötü huylu bir kayıt ortamının benzersiz karakterini ve sonik izini veren bir ses eklentisidir. Başka hiçbir şeye benzemeyecek bir ses sunan ve aşığım. Bu bir kaset makinası değil, bu bir zaman makinası.
DNA'NIZDAKİ Bir kuşak, yaşamlarını kaset kasetiyle şekillendiren müziği duydu. Onları evde, arabada veya bir walkmanda dinleyerek büyüdüm. Mükemmel değiller, aslında mükemmel olmaktan uzaklar. Onları sevdiğim şey bu. ŞEYLERİ BASİT BİR AŞK MEKTUBU Bu benim çocukluğumu şekillendiren sese benim övgüm. Tuhaflıklar ve rastgele dalgalanmalar arasındaki müzik tutkusunu keşfettim. Sayaçları seyrederken eski bir mikrofona şarkı söylerken hareket ediyor. Kırmızı tepeler ve analog doygunluk. Geri sar, tekrar dinle Kalem gerekli değil Kaset, vintage kaset kasetlerinin ve destelerinin sesini taklit eden bir ses eklentisidir. Gerçek kasetlere kaydedilen çok sayıda ses sinyalinin ayrıntılı analizinden sonra dikkatlice modellenmiştir. Sonuç olarak, orijinal birimlerin ses ve davranışlarını aynı şekilde alıyoruz. Manyetik bant steril bir ortam değildir. Bu nedenle, içine kaydedilen sinyallere kendi ses imzasını verecektir. Bunlar, farklı bir frekans tepkisi, frekansa bağlı doygunluk, yüksek frekanslı sıkıştırma, hiss, asperity gürültü ve daha fazlasını içerir. Üreme sistemleri ayrıca parmak izlerini de indükleyecektir: vay, çarpıntı, rastgele yüksek frekans kaybı, kanallar arası karışma, stereo dengesizlikler ve diğerleri. Tüm bu küçük tuhaflıklar ve rastgele dalgalanmalar titizlikle modellenmiştir. Kaset anında nostalji, hareket ve analogun yolunun her yerinde hissetmesini sağlar.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

193 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.