Ses Düzenleme

IK Multimedia Hammond B-3X v1.1.0 MacOSX


Hakkında

Hammond B-3X, müzisyenlere elektro-mekanik Hammond organı deneyimine tüm ruhu, tutkusu ve titreşimi ile tam dalmasını sağlamak için benzeri görülmemiş bir gerçekçilik derecesi ve ayrıntı sunan bir sonraki seviye organ sanal aracıdır. Hem Chicago, Illinois’li Hammond Organ Şirketi hem de Hamamatsu’daki Suzuki Müzik Aletleri Mfg’siyle yakın işbirliği içinde kurulan Hammond B-3X cihazı, efsanevi Hammond B-3’ün otantik sesini ve heyecanını kapsamlı bir şekilde yakalar. bütünsel yaklaşım. Sonuç, bu efsanevi organın, bildiğimiz gibi, müzisyen ve modern müzik nesiller üzerinde yarattığı sonik etkiyi veriyor.

IK, çığır açan efektler, çoklu mikrofonlara sahip tam bir Leslie ™ döner dolabı, çeşitli mix-and-match güç amplifikatörü ve kabin modelleri, 4 x 12 kabinli paralel bir gitar amperini içeren tam donanımlı bir FX zinciri ile bir araya geldi. Modern müzik tarihi boyunca kullanıldığı gibi bu enstrümanların tüm sinyal yolunu ve karakterini tamamen yeniden yaratmak için tam bir mikser ve hatta mikser sonrası efektler.

Özellikleri

Hammond Organ Company ile birlikte tasarlanan ilk resmi Hammond B-3 sanal enstrümanı,
Gelişmiş organ düzenleme: tonajlı model seçimi, jeneratör sızıntısı, tuşa basma, ton dengesi, vurmalı ve koro

Her önceden belirlenmiş ayarda 24 adet özel çeki demiri ayarı mevcuttur Ultra esnek esnek şekillendirme için Paralel gitar amp bölümünü 2 amp model ve 4 × 12 kabin 5 efektli pedal panosuyla
karıştırmak ve eşleştirmek için 7 amper ve 5 kabinli Resmi Leslie hoparlör

Son cilalama ve mastering için 3 efektli stüdyo sonrası FX bölümü
Canlı veya oturum kullanımı için Yakınlaştırılmış kontroller görünümü
MIDI programını değiştir Önceden belirlenmiş atamaları değiştir
Harici denetleyicilerle kullanım için atanabilir MIDI sürekli denetleyicileri
Çok platformlu bir eklenti olarak ve bağımsız bir uygulama olarak çalışır
Desteklenen eklenti formatları: AAX, VST 3 ve Ses Üniteleri

Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

456 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.