Anasayfa » IK Multimedia T-RackS 5 Complete 5.3.2 Mac
Ses Düzenleme

IK Multimedia T-RackS 5 Complete 5.3.2 Mac


Hakkında

IK Multimedia T-RackS 5 Complete 5.3.2, ilk masaüstü mastering yazılımının yaratıcısından nihai mix ve mastering iş istasyonudur. IK Multimedia, 1999 yılında T-RackS'i icat etti ve herkese eksiksiz, uygun fiyatlı bir mastering yazılımı aracının gücünü ortaya çıkararak yeni bir dönemin başlangıcını işaret etti. O zamandan beri, bir endüstri standardı belirleyerek ve dünyanın en iyi sondaj eklentilerinden bazılarını profesyonel uygulamalar için hazırlıyoruz. İlk günden itibaren, giderek artan sayıda profesyonel ve meraklı, gezegendeki en iyi dijital işlemcileri yaratma konusundaki uzmanlığımıza ve titiz yaklaşımımıza güvendi. T-RackS kullanılarak binlerce üst düzey grafik kaydının yapılması tesadüf değildir.
Özellikleri

4 yeni işlemci (Usta Match, Dyna-Mu, Eşit, BİR). 9 işlemci dahil. Tamamen yeniden tasarlanmış, esnek ve yeniden boyutlandırılabilir arayüz. Ultra hızlı, esnek ve sorunsuz iş akışı. 35'ten fazla üst seviye modül: alakart veya özenle seçilmiş paketler aracılığıyla temin edilebilir. 16 serisi / paralel yuvalı benzersiz modüler zincir sistemi. Geliştirilmiş audiophile sınıfı ses motoru. 192kHz / 32-bit kayan nokta işleme özelliği. 4 adet kullanıcı tarafından seçilebilen renk taklidi seçeneği. Çok standartlı, yayına hazır ve geleceğe hazır masterlar için kapsamlı kalibrasyonlu ölçüm. Sekanslama ve meta veri yerleştirme ile albüm montajı. Çoklu dosya formatı verme fonksiyonu. 64 bit yerel destek. Ses Birimleri, VST2, VST3 ve AAX formatları için bağımsız iş istasyonu, eklenti paketi ve tek eklentiler.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

1.75 GB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.