Anasayfa » iMac Cleaner 2.7
Bakım - Temizlik

iMac Cleaner 2.7


Hakkında

iMac Cleaner 2.7, mac'unuzu en iyi performansta tutmanız için Disk Temizleme, Uygulama Kaldırma, Bellek Optimizasyonu, Kopya Bulucu, Dosya Öğütücü, Giriş Öğelerini Yönetme, Uzantı, RAR ve Winmail.Dat öğelerini sunar. Mac'inizdeki macOS High Sierra ile tam uyumlu.
Özellikleri

  • Tüm sisteminizi tarayın ve temizleyin, uygulama önemsiz dosyaları, uygulama önbellekleri, günlükleri, sistem önbelleklerini, sistem günlüklerini, posta eklerini, iTunes önemsiz dosyaları, yerel dilleri, tarayıcı çerezlerini ve tarihçesini vb. Temizleyin.
  • Bir veya daha fazla dahili veya harici sabit sürücü klasörü olsunlar da olsa çoğaltmaları tarayın, ayrıca Fotoğraflar veya iTunes'ta kopya kopyalarını destekleyin.
  • Mac'inizin en yaygın biçimlerini açın, RAR, Zip, 7Z, Bzip, Cab, Swf, Lzma vb.
  • Mac'inizdeki ve tüm ilgili önemsiz dosyalarınızdaki tüm Uygulamaları hızlı ve eksiksiz tarayın, dahil. kalanlar, günlükler, önbellek, tercih, çarpışma raporları vb.
  • Dahili ve harici sabit sürücülerde tekli veya çoklu klasörlerdeki büyük dosyaları ve ayrıca Fotoğraflar veya iTunes'daki büyük dosyaları tarayın ve silin. Extension Manager: Mac güvenliğinizi korumak için uzantıları, tercihleri, Eklentileri ve eklentileri verimli bir şekilde yönetin ve silin.
  • Mac'inizdeki disk alanını ve hafızasını kullanın ve tek bir tıklamayla boş hafıza gösterin.
  • PDF dosya boyutunu verimli bir şekilde küçültün ve şifreli PDF dosyalarını sıkıştırmayı destekleyin. Sıkıştırma işleminden hemen sonra PDF'yi kolayca ek olarak gönderebilirsiniz.
  • Microsoft Outlook'tan gönderilen Winmail.dat dosyalarını hızla açın ve kaydedin. Winmail.dat dosyalarındaki her öğeyi doğrudan ek olarak kolayca gönderebilirsiniz.
  • Mac Önyükleme hızınızı optimize etmek için başlangıç ​​öğelerinizi verimli bir şekilde yönetin.
  • Dosyaları silin ve kurtarılamaz hale getirin, dosyalarınızın güvenli bir şekilde silinmesini sağlayın.
Sistem Gereksinimleri

Uyumluluk : OS X 10.9 veya üstü 64 bit
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

8 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.