Anasayfa » Imagenomic Portraiture for PS 3.5.2 Build 3522 MacOs
Fotoğraf

Imagenomic Portraiture for PS 3.5.2 Build 3522 MacOs


Hakkında

PS 3.5.2 için Imagenomic Portraiture Build 3522 - fotoğrafınızı göz kamaştırıcı bir resme dönüştürecek vazgeçilmez bir filtredir ve görüntü kusurlarını gidermek için zaman alıcı prosedürlerden kaçınarak piksel görüntüsünü önler. Entelektüel titreme uygulamasındaki teknolojisi sayesinde, amatörler cildin dokusu, saç, kaşlar, kirpikler ve diğerleri de dahil olmak üzere görüntü ayrıntılarını etkilemeden kusurları tamamen kaldırabilecekler. Portre  - cilt rötuşlama Otomatik cilt yumuşatma, iyileştirme ve efekt eklentisini geliştirme  Gürültü önleyici - gürültü giderme Foto-parazit azaltma için ödüllü eklenti ve bağımsız Realgrain  - B&W, tonlama, film Eşsiz tonlama, film ve tahıl efektleri eklentisi  Gürültü önleyici - gürültü giderme Foto-parazit azaltma için ödüllü eklenti ve bağımsız Realgrain  - B&W, tonlama, film Eşsiz tonlama, film ve tahıl efektleri eklentisi
Sistem Gereksinimleri

Adobe Photoshop CC 2015.5 / 2017/2018/2019/2020 Uyumluluk: OS X 10.11 veya üstü 64 bitlik
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

7 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.