Anasayfa » PowerPhotos 2.4.2 Mac
Fotoğraf

PowerPhotos 2.4.2 Mac


Hakkında

PowerPhotos, hepsi bir dev kütüphanede saklamak yerine, Photos.app resimlerinizi birden fazla Fotoğraf kütüphanesi arasında parçalamanıza olanak tanır. Kütüphaneler arasında kolayca geçiş yapabilir ya da yalnızca Fotoğraflar'daki her bir kütüphaneyi açmaya gerek kalmadan doğrudan PowerPhotos'dan kütüphanelerinizdeki fotoğraflara göz atabilirsiniz. PowerPhotos ayrıca belirli bir fotoğrafı izlemenize yardımcı olmak için tüm kütüphanelerinizi bir kerede aramayı destekler. Fotoğrafları diğer cihazlarınızla senkronize etmek için iCloud Photo Library'yi kullanırsanız, kitaplığınızı ayırmak iCloud depolama maliyetlerinden tasarruf etmenize yardımcı olabilir. ICloud ile senkronize ettiğiniz daha küçük bir koleksiyonu saklamak için tek bir kütüphane kullanın; fotoğraflarınızın büyük kısmını ayrı kütüphanelerde saklayın, böylece iCloud'da yer kaplamayın.
Sistem Gereksinimleri

MacOS 10.12+ gerektirir
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

35 MB .dmg


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.