Anasayfa » Dwarrows 1.3 37252 MacOS
Aksiyon - Macera

Dwarrows 1.3 37252 MacOS


Hakkında

Bu Barışçıl Aksiyon-Macera ve Kasaba-Kurucu'da yeni bir yerleşim inşa et ve büyüt ve onu çevreleyen arazileri keşfet. Kaynaklar için Dusken Woodlands'in yemyeşil ormanlarında arama yapın ve kayıp eserleri bulmak için gizemli yeni yerlerde maceraya atılın. Yol boyunca garip ve ilginç karakterlerle tanışın, dolaşan insanları şehrinize katılmaya davet edin ve seyahatlerinizde size yardımcı olabilecek sevimli hayvanlarla arkadaş olun. Kaynak toplamak, yapı inşa etmek ve hazine bulmak için üç benzersiz karakterden oluşan ekibinizi kontrol edin.
Özellikleri

Keşfedin:  Huzurlu ve atmosferik bir dünyada maceraya atılmak için benzersiz yeteneklere sahip üç karakter olarak oynayın. Toplayın: Şehrinizi  çevresindeki topraklardan, gizli hazinelerden ve diğer harikalardan toplanan kaynaklar sağlayın. İnşa Et:  Şehrini büyütmek ve geliştirmek için yeni yapıları keşfet ve kilidini aç. Befriend: Şehrinizi  ve karakter yeteneklerinizi geliştirmeye yardımcı olmak için yerel vahşi yaşamda dostluk bulun ve gezici Wood-Elfleri şehrinize katılmaya ve büyümeye davet edin.
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

996 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.