Anasayfa » Inertia Sound Systems Granulizer 2 v2.1.0 macOS
Ses Düzenleme

Inertia Sound Systems Granulizer 2 v2.1.0 macOS


Hakkında

Inertia Sound Systems Granulizer,  yaratıcı ses tasarımı için tasarlanan granüler bir sentez yazılımıdır. Metalik çıtırtı ve grenli bulanıklıktan yumuşak yankı tonlarına, spektral genişlemeye veya kaotik ses manzaralarına kadar değişen seslerle geniş bir ses paleti sunabilen çok yönlü bir DSP motoruna sahiptir.
Özellikleri

- zaman germe, zifiri değişimini, granül resynthesis ve spektrum manipülasyon gerçekleştiren Yüksek kaliteli ses motoru - Geniş droney sesler (spektral yankı düşünün) için Difüzyon etkisi - Spektral Şekillendirme - atonal varyasyonlar için Frekans değiştiren - Tahıl eğilmesi - ince randomizasyondan üzerinde kontrol iç parametrelerin listesi (“Magic” düğmesi) - Droney ses manzaraları için yüksek kaliteli difüzyon gecikme efekti - Döngü seçimine sahip dalga biçimi görünümü, yakınlaştırma / uzaklaştırma - Taşınabilir ve sezgisel bir ön ayar sistemi - Fare üzerindeki açıklayıcı ekran ipuçları, parametrelerin üzerinde durur. - Minimal, temiz kullanıcı arayüzü
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

146 MB .zip


Yorum ekle

Yorum yapmak için tıklayın

Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.