Anasayfa » Team DECiBEL 20 Oct 2019 macOS
Ses Düzenleme

Team DECiBEL 20 Oct 2019 macOS


Hakkında

NEWPLUGINZ & INFINIT ESSENTIALS VOCALIST VST Sunuyor Bu örnekleme vokalleri için bekleyen aşk yapımcısıdır. Hem Windows 32-Bit // 64-Bit & Mac için uyumlu, kullanımı basit ve sezgisel. Her iki VST ve Ses Ünitesi (AU) formatında gelir.
Toplamda bu VST, Rihanna, Wale, Gucci Mane ve Rock Nations ile çalışmak için bilinen bir Grammy Ödülü Kazanan yapımcı MexManny tarafından kaydedilen 68 Yüksek Kaliteli vokal ile geliyor. Sesler, Bryson Tiller, Rihanna, Mozzy gibi en çok satan modern sanatçılar tarafından yoğun olarak etkilendi. , Tory Lanez, YBN Cordae, Drake, Chris Brown vb…. 'Vokalist' ses kitaplığınızı artırmak için uygun fiyatlı bazı genişlemeler zaten yapım aşamasındadır ve yakında geliyor. Bu inanılmaz yeni VST'yi kaçırmayın!
Özellikleri

Farklı perdeler için midi klavye kontrolü için yayılmış 68 Yüksek Kalite kaydedilmiş ses örnekleri ve ayrı tuşlardaki karışık sesler için 5 ön ayar. Modern R&B için gereken her şey Kentsel, pop, rap / hiphop yapımları Gelecekte sınırsızca genişletilebilir Genişleme Bankaları WIN ve MAC için 32 ve 64 Bit VST Eklentisi  Birim Ses Ünitesi Eklentisi (AU)
Ekran Görüntüleri

İndirme Linkleri

Turbobit

100 MB .zip


Duyuru

MAC bilgisayarlar üzerine aradığınız tüm içerikleri bulabileceğiniz ve indirebileceğiniz macindir.com’a hoşgeldiniz.


Sitemizde macOS sistemler için aradığınız full oyunları ve full programları bulup indirebilirsiniz. Tüm içeriklerimiz full sürümdür. İlgili aktivasyon araçları da içerisindedir.


Turbobit linklerimiz üzerinden premium alarak hem bize katkıda bulunabilir, hemde daha hızlı indirme yapabilirsiniz. Kırık linkleri lütfen yorum yaparak bildirin.